x-kom hosting

Ecs K7s5a Czy Ecs K7vza

LEJMAN
utworzono
utworzono

Witam mam pytanie którą płyte wybrać wiem że sa to starocie ale trudno...płyta bendze chodziła z AMD ATHLON 2000XP i z karta graficzna Gigabyte ATI RADEON 9550 128mb/128,z zasilaczem 350W Take ME laugh.gif a także z pamiecia 2x128 SDRAM(133mhz,256)

I takie jest moje pytanie którą płyte wybrać aby poprawnie chodził na niej ten osprzęt wcześniej miałem ECS K7S5A I chodziła z takim osprzętem ale niestety płyta prawdopodobnie razem z prockiem padła po 6 latach....która płyta jest wydajniejsza myslałem o ECS K7VZA ponieważ ma ona slot 3xSDRAM a mam jeszcze pamiec 128 to bym miał około 380 ramu...która płyta jest wydajniejsza/lepsza i która pójdzie na moim osprzęcie...procek AMD ATHLON 2000XP kupiłem na ALLEGRO za 88zł tu jest link..

http://www.allegro.pl/item239060520_athlon_xp_2000_bcm.html

Prosze o odpowiedzi

Dziękuje

Pozdrawiam

lukasz06
komentarz
komentarz

Athlon 200XP nie pójdzie Ci na K7VZA ponieważ ma zegar 1667MHz a na tej płycie działają procesory do 1.5 GHz

lesny1993
komentarz
komentarz

Też takie coś miałem i jedyną płytą główną jaką znam z Socket A i AGP 8x jest Biostar M7NCD :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.