x-kom hosting

Formatowanie

oszana
utworzono
utworzono

chciałam zrobić formata na laptopie, ale jak wchodzę do biosu i chcę poprzestawiać to co trzeba do formata i naciskam enter żeby wybrać menu i wtedy nic nie reaguje ;/ Co robić? ;/

dar55
komentarz
komentarz

spróbuj page up i page down

oszana
komentarz
komentarz

i otworzy mi się menu gdzie powyłączam co trzeba?

dar55
komentarz
komentarz

po głównych menu przechodzisz strzałkami a wybór opcji możesz labo enter albo page up i down , po prawej stronie ekranu masz zawsze opisane czym przechodzić , taka podpowiedź

porusznie jest różne w różnych biosach

oszana
komentarz
komentarz

przecież to przeskoczy mi na dół i górę listy

oszana
komentarz
komentarz

właśnie problem polega na tym że robię tak jak jest z boku opisane ale nic sie nie otwiera jak naciskam enter ;/

dar55
komentarz
komentarz

podaj model lapka

oszana
komentarz
komentarz

aspire 5633

dar55
komentarz
komentarz

no dobra, manuale acera są bezbłędne, brak w nich opisu biosa :D

ale nic sie nie otwiera jak naciskam enter ;/

mozę to nie ma sie otwierać tylko przesuwac do góry , nie ma innych mozliwości tylko te które podałem

możesz jeszcze poszukać klawisza od bootowanie w PC tach to F10 lub F11 w lapku może któryś inny poza F2 :) , wciskasz go (wielokrotnie do bólu)w momencie startu kompa i po POST wyskoczy ci okienko z wyborem HDD cd flopa wtedy wybierz cd i po sprawie

oszana
komentarz
komentarz

nie no już nie mam siły do tego komputera :[ pewnie się skończy na informatyku :/

dar55
komentarz
komentarz

ustaw domyślne ustawienia w biosie (default settings) i wtedy też masz cd jak pierwsze

oszana
komentarz
komentarz

jak to się ustawia?! :o

dar55
komentarz
komentarz

a czy ty napewno wchodzisz do biosa ? F2 jakby co

default jest zazwyczaj na końcu listy , wciskasz to potwierdzasz Yes i tyle

oszana
komentarz
komentarz

napewno. Na pc-ie robię to bez problemu :/ok mam już ;D jeszcze głupie pytanie gdzie się wkłada dyskietki? :P

Przemek
komentarz
komentarz
ok mam już ;D jeszcze głupie pytanie gdzie się wkłada dyskietki? tongue.gif

Do stacji dyskietek.

oszana
komentarz
komentarz

chyba zartujesz?! :o :|myslałam, że do napędu dvd :/ :[dobra już wszystko wiem ;)dziękuję za pomoc :*

Przemek
komentarz
komentarz
chyba zartujesz?! ohmy.gif :|

myslałam, że do napędu dvd :/ :[

No to po co sie pytasz?

oszana
komentarz
komentarz

bo widocznie nie wiedziałam? ;|

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.