x-kom hosting

Obraz Obrócony O 180 Stopni...

Romeczek
utworzono
utworzono

Witam serdecznie mam problem z odtwarzaniem niektórych filmów... obraz jest obrócony o 180 stopni i krótko mówiąc nie da się tego oglądać... prosiłbym o pomoc.

Przykład:

snapshot1hc0.png

mikrus
komentarz
komentarz

Ja kiedyś też tak miałem... Kodeki zmień.. Jakich używasz?? Ja polecam K-lite moim zdaniem najlepsze.

Chociaż jak patrze na tego screena to coś dziwnego... Nie tyle co obraz jest o 180 bo napisy (ang) można przeczytać normalnie od lewej do prawiej :| Może coś z tym odcinkiem naruto jest nie tak. A inne chodzą dobrze czy wszystkie??

Romeczek
komentarz
komentarz

*mikrus - co do kodeków to wcześniej nie miałem żadnych problemów z odtwarzaniem żadnych filmów, wszystko chodziło jak w zegarku, tylko teraz to odwrócenie. Mam trochę odcinków Naruto w formacie rmvb i chodzą idealnie, ale resztę mam w avi, po 173 mb każdy i są poodwracane.

*Bamu - Zainstalowałem ten programik i ku mojemu zdziwieniu wszystko działa jak natura chciała. Dzięki wielkie.

Pozdrawiam.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.