x-kom hosting

[rozwiązany]jaki Ram?

klak
utworzono
utworzono (edytowane)

Obecnie posiadam 256 RAM-u.( DDR 400/256MB CL2.5 APACER) nadszedł czas na dokupienie dodatkowej kości (512 lub 1 GB). I tu moje pytanie jakiej firmy i jakie parametry aby współdziałały z ta co mam obecnie????????

macinO
komentarz
komentarz

muszą miec takie same taktowanie , czyli 400MHz , a wątpie czy teraz znajdziesz gdzieś pamięć 1gb na takich niskich taktowaniach, trza zmienić całkiem jak już.

Polecam firmę GeIL i Kingston

klak
komentarz
komentarz

a czy jak kupie 512 /400 to bedzie kompletny złom czy da rade???:-D Aha i chciałbym tanio, a dobrze.. wiem ze czasem sie nie da ale mam nadzieje ze w tym przypadku jedno z drugim idzie w parze :unsure: moze jakies linki do allegro???

Markus123
komentarz
komentarz
muszą miec takie same taktowanie , czyli 400MHz , a wątpie czy teraz znajdziesz gdzieś pamięć 1gb na takich niskich taktowaniach, trza zmienić całkiem jak już.

Jak można spokojnie dostać SDR'y, to dlaczego ma nie dostać DDR 400 MHz? :P

macinO
komentarz
komentarz

To może inaczej , ile masz na to kaski?

klak
komentarz
komentarz

własciwie to narazie nie mam :D ale skombinowanie do 100 zł to moment powyzej juz ból

klak
komentarz
komentarz

Dzieki wielkie, mam nadzieje ze beda bujac :-D

Przemek
komentarz
komentarz
Na początek proponuje to

http://allegro.pl/item239651304_goodram_dd...najtaniej_.html

A jak sobie chcesz poszperać to masz link 'zbiorczy'

http://allegro.pl/4300_pc3200_400mhz_.html...view=Poka%C5%BC

Na pewno będą u Ciebie działać

No nie.

Takich bzdur to jeszcze nie slyszalem.

Do autora.

Skoro masz pamiatki 400MHz to spokojnie mozesz ladowac inne pamiatki.

I nie biez zadnych GoodRamow.

Jesli masz 100zl to wez mniejsza pamiec ale nie GoodRam bo potem bedziesz mial wiecej problemow niz pozytku.

klak
komentarz
komentarz

To jakie radzisz???? chciałem 512 podpiac razem z moja 256 czy jest to mozliwe???? I czy skoro mam 400/2.5 CL to moge z nia podpiac inna i nie bedzie problemu????

Przemek
komentarz
komentarz
chciałem 512 podpiac razem z moja 256 czy jest to mozliwe????

Tak.

Jest to mozliwe.

I czy skoro mam 400/2.5 CL to moge z nia podpiac inna i nie bedzie problemu????

Mozesz podpiac inna.

Najlepiej jesli bedzie o taki samych paramterach np.:

http://allegro.pl/item230223495_kingston_d...ka_gratis_.html

Gość
komentarz
komentarz

Jaki masz procesor i płytę główną? Od tego powinieneś zacząć.

klak
komentarz
komentarz

płyta głowna 848P Neo-V s 478 LAN sATA AC6 MS-6788

procek Celeron D 335 2.8/533/256- SL7NW

Gość
komentarz
komentarz

Każda pamięć DDR 400MHz będzie chodzić. Płyta nie obsługuje trybu Dual. Przy tym procku będzie ona taktowana jako 2x133MHz czyli efektywnie 266MHz. Przy większości pamięci parametr CL jest podawany dla najwyższej częstotliwości pracy więc o to się nie martw. Radzę kupić minimum Kingston'a. Nie kupuj GoodRam'ów.

klak
komentarz
komentarz

Czyli sprzet jeszczew miare????

Ja chciałbym kuipic te drugie Kingstony co link wyzej dałem gosc chce ok 60-70 PLN, opłaca mi sie???

Gość
komentarz
komentarz

Spokojnie możesz brać. Mam Takie i są ok.

klak
komentarz
komentarz

Dzięki za pomoc:D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.