x-kom hosting

Pytanie o nazwę kont serwisów społecznościowwych dla domeny

Radek2212
utworzono
utworzono (edytowane)

Witajcie.
Sen z powiek spędza mi pewna sprawa.
Otóż powiedzmy, że mamy dwie nazwy domeny:

moja: mojekoszulki.pl
powiedzmy, że konkurencji, bo tak to najłatwiej przedstawić wam: koszulkiXL.pl

mamy 4 serwisy, których chce użyć: FB,Twitter,YT,Blip

Pytanie do was: jak najlepiej nazwać konta na tych serwisach ?

a) wszystko jednolicie /mojekoszulki
b) /koszulkiXLpolska : np facebook/koszulkiXLpolska < to chyba dobre bo wiele rzeczy nazywa się "Cośtam Polska"
ale o ile dla facebboka /koszulkiXLpolska jest ok to już dla Twittera i blipa niezbyt bo są za długie nazwy, prawda ?
c) mieszany, wariant 1:

fb/koszulkiXLpolska
yt/koszulkiXLpolska
tw/koszulkiXL
bl/koszulkiXL

c) mieszany, wariant 2:

fb/koszulkiXLpolska
yt/koszulkiXLpolska
tw/mojekoszulki
bl/mojekoszulki

Ale czy czasem słowo kluczowe serwis/[b]koszulkiXL[/b] nie będzie przypadkiem intuicyjnie reklamowało/prowadziło do strony koszulkiXL.pl zamiast mojekoszulki.pl ??

Nie jestem mega psychologicznym mózgiem ale wiem, że jest to ważna kwestia, więc bardzo proszę o pomoc.

Edytowane przez Radek2212

Lucider
komentarz
komentarz

Prowadź wszędzie konto pod tą samą nazwą, a mianowicie idąc za Twoim pryzkładem MojeKoszulki. Wszystkie inne Twoje warianty są zbyt złożone, żeby po kilku sekundach zostać na jakiś czas w świadomości odbiorcy.

Nie wybieraj opcji KoszlkiXL bo jedyne interpretacje to albo, że jedziesz na opinii wyrobionej marki KoszulkiXL, albo robisz im bez sensu reklamę.

  • Dobra wypowiedź 1
Radek2212
komentarz
komentarz

Dzięki wielkie !! Naprawdę jestem wdzięczny bo męczyło mnie to niesamowicie. Pozdrawiam w nowym roku !

P.S. Wygnębcie admina o przycisk "Pomógł" bo z chęcią bym go teraz kliknął.

dream.
komentarz
komentarz

Także uważam, że najlepiej żeby wszystkie konta były pod jedną nazwą.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.