x-kom hosting

Jakie Ramy?

Ogurek
utworzono
utworzono

chce sobie kupic ramy do kompa tylko nie wiem za bardzo jakie posiadam teraz w komputerze.czy sa to ddr czy ddr2? chce kupic 1GB ddr2.1.ile musza miec MHz aby dzialaly poprawnie? 2.czy musze jeszcze cos sprawdzic albo podac wiecej informacji dla Was?3.jesli mozecie to prosze polecic mi kupno ram(nie drogie a dobre)dzieki z gory :)podaje zdjecie z moimi ramami. niestety wiem ze to sa 256 i nic wiecej ...

090107143740.jpg

post-9866-1188652759_thumb.jpg

Przemek
komentarz
komentarz

Model plyty glownej.

Oraz szczegolowe dane na temat pamieci obecnie zainstalowanej.

Ogurek
komentarz
komentarz

no wlasnie jak sprawdzic model plyty glownej bo nie pamietam juz co posiadam....?

a dane na temat moich ramow mieszcza sie na fotce chyba...

naekana
komentarz
komentarz

Najprościej programem Everest - http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=93&id=1184 (interfejs PL: plik->ustawienia)

Ogurek
komentarz
komentarz

Motherboard Chipset VIA VT8377 Apollo KT400A/KT600 to jest płyta glowna?

Przemek
komentarz
komentarz

To jest Chipset.

Ogurek
komentarz
komentarz

to w takim razie nie ma podanego rodzaju plyty w tym programie. wszystko jest ale Motherboard jest Unkown :/

Kosax
komentarz
komentarz

DDR i spokojnie napewno wejdzie ci do 1GB : KT400A/KT600 wydaje mi się ,że to jest płyta główna hmmm... wiesz mozesz dokupić ramu nic nie zaszkodzi :D Możesz kupić o każdej Mhz bo nawet jażeli za duzo to bedzie dzialala no to tak Poszukaj sobie jakichś 512x2 400mhz albo 1gb 400mhz

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.