x-kom hosting

promacja na nazwa.pl- ?

trophy250
utworzono
utworzono

Witam. Napisałem już stronkę o sobie taką jakby wizytówkę nic ciekawego, i chciałbym by się nazywała tak "mario.pl" ale oglądałem kilka forów etc. i to wszystko było płatne chyba 200-300zł za rok :/, aż do dziś, zauważyłem na stronie "nazwa.pl" promocję, że strony na zamówienie za darmo i nazwa domeny jest za free(nazwa.pl,nazwa.com.pl) na rok. Moje pytanie jest czy to nie ma jakichś pułapek?? że np. zarejestruję sobie stronę "mario.pl" promocja się skończy a ja będę musiał im zapłacić za to że mam stronę a promocji już nie ma:/ tego sie boję. Skusiłem się też na te strony na zamówienie, ale też mam przed tym obawy :/ Jak wiadomo nic w Polsce nie ma za darmo :(. Pozdrawiam,

awerd95
komentarz
komentarz

biorąc domenę na rok po skończeniu okresu musisz przedłużyć na następny wg kosztów w cenniku

trophy250
komentarz
komentarz

Koniecznie muszę?? Czy jak się darmowa domena na rok skończy to mogę przerwać i skasować stronę z tej domen cyzy jak??

awerd95
komentarz
komentarz

sorki pomyliło mi się z home.pl, w nazwa.pl cena dotyczy tylko firm

Lucider
komentarz
komentarz

Z tego co się orientuję totalne 0zł to promocje jedynie dla firm. Jeżeli obawiasz się tego do czego się zobowiązujesz, to po prostu przeczytaj regulamin danej usługi jaką kupisz.

trophy250
komentarz
komentarz

A znalazł bym coś takiego za darmo??

Lucider
komentarz
komentarz

Nie, ale normalna cena domeny to ok. 50zł za pierwszy rok, z przedłużeniem za ok. 100zł za rok, więc właściwie nie tak dużo, zważywszy na to że płacisz za 12 miesięcy.

trophy250
komentarz
komentarz

No w sumie tak. teraz mam pytanie bo może wiecie co się dzieje(nie będę już zaczynał nowego tematu w innym dziale). Chcę edytować plik graficzny *.gif (jest to taka belka na 1px- jak to w szablonach) i jak chcę coś zmienić tracę na jakości tego obrazka na stronie :( zauważyłem że jak otworze obrazek i nacisne ctrl+s bez zmian obrazka to tak samo się robi. Może jest jakiś edytor do plików *.gif bez straty jakości?? bo muszę jedną rzecz zamalować.

awerd95
komentarz
komentarz

jakiego edytora używasz?

Frizier
komentarz
komentarz

Jeśli obrazek nie jest ani animacją ani ruchomym obrazkiem używaj plików .png bez straty jakości :)

  • 1 miesiąc później...
murofuti
komentarz
komentarz

[quote name='M@RIO96' timestamp='1294236234' post='1161747']
Witam. Napisałem już stronkę o sobie taką jakby wizytówkę nic ciekawego, i chciałbym by się nazywała tak "mario.pl" ale oglądałem kilka forów etc. i to wszystko było płatne chyba 200-300zł za rok :/, aż do dziś, zauważyłem na stronie "nazwa.pl" promocję, że strony na zamówienie za darmo i nazwa domeny jest za free(nazwa.pl,nazwa.com.pl) na rok. Moje pytanie jest czy to nie ma jakichś pułapek?? że np. zarejestruję sobie stronę "mario.pl" promocja się skończy a ja będę musiał im zapłacić za to że mam stronę a promocji już nie ma:/ tego sie boję. Skusiłem się też na te strony na zamówienie, ale też mam przed tym obawy :/ Jak wiadomo nic w Polsce nie ma za darmo :(. Pozdrawiam,
[/quote]


Hello

Po roku będzie trzeba zapłacić, albo przenieść gdzie taniej.
Tutaj jest naprawdę korzystnie http://www.uti.pl/uslugi/domeny/ wiec mogę z czystym sercem polecić.

Poza tym UTI posiada kilka ciekawych ofert, np program partnerki oraz kreator stron www, wiec można stworzyć samemu ładna stronkę + zaangażować się i coś zarobić

pozdrawiam

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.