x-kom hosting

Kamera Internetowa Cif Single Chip

just_ride19
utworzono
utworzono

Witam. Mam mały problem dotyczący kamerki internetowej; oto jej podobizna, ponieważ jest nieznanego producenta, a wygląda zupełnie tak samo jaj na tym zdjęciu. Sterowników nie posiadam a więc ściągnęłem sterowniki do kamery (zdj.) tego producenta. Gdy podłączam urządzenie pojawia się komunikat "Wykryto urządzenie CIF Single Chip" i na tym koniec.

C8410307.jpg

zrob.jpeg

post-6312-1188599587_thumb.jpeg

Bamu
komentarz
komentarz

Jeśli posiadasz windows XP to bez problemu powinna kamerka hulać bez sterowników.

just_ride19
komentarz
komentarz

ale nie hula. Plug and Play nie zadziałał dla tej kamerki.

just_ride19
komentarz
komentarz

TAk, właśnie z tej strony ściągnęłem 2 sterowniki do 4010 i 4007 i ne chwyta.

  • 3 lata później...
Tom12136
komentarz
komentarz

[quote name='just_ride19' date='31 sierpień 2007 - 23:57' timestamp='1188601160' post='128388']
Gdy podłączam urządzenie pojawia się komunikat "Wykryto urządzenie CIF Single Chip" i na tym koniec.
[/quote]
U mnie było podobnie. Spróbuj z tym http://www.space-nation.eu/?d=11C647DF1 , ale nic nie gwarantuję.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.