x-kom hosting

Mam kilka pytań dotyczących Home Edition

BooshidO
utworzono
utworzono

Witam,mam pytania.Mam już Home edition od 4 lat i nie wiem właśnie czy trzeba przeinstalować czy nie,bo kuzyn mówił,że po dłuższym czasie windows pada.No i właśnie z tym przeinstalowaniem....czy jak mam pliki windowsowe na partycji C a wszystkie zdjecia,gry i potrzebne rzeczy na D to jak zrobić,żeby go przeinstalować nie tracąc tego z partycji D?Czy da się to zrobić bez formatowania jakiejkolwiek partycji?np. naprawa lub coś,bo się nie znam zabardzo...

Gość
komentarz
komentarz

Więc jeśli chcesz zostawić sobie D po prostu usuń partycje C i zainstaluj świeżynę tam. Masz tu opis :
[url="http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=190843&pid=1160535&st=0&#entry1160535"]KLIK![/url]

  • 2 miesiące później...
Volken
komentarz
komentarz

Podczas instalacji systemu wybierz partycję, na której chcesz zainstalować Windows (jeśli na tej samej, co wcześniej, to po prostu ją wybierasz i klawiszem L usuwasz zawartość folderu Windows). Kolejny krok to kopiowanie plików i brak konieczności formatu :)

  • 4 tygodnie później...
Wojdak213
komentarz
komentarz

Co za pytanie. Mam na to jedno zdanie.format i instalacja na c

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.