x-kom hosting

Jaki Lcd Do 750zl

wolniak
utworzono
utworzono

Witam mam zamiar zakupic monitor LCD 19' najlepiej z LG, BENQ, lub SAMUSNG ktory model polecacie, zakladajac ze wrzytskie maja czas reakcji 5ms, 700:1 kontras i reszta parametrow taka sama, ktora marka jest najlepsza?

Kurzun
komentarz
komentarz

Lg.

Mateo93
komentarz
komentarz

Samsunga, ja mam 913n, ale tan jest lepszy, od 750zl :)

http://www.ceneo.pl/237193

Przemek
komentarz
komentarz
Samsunga, ja mam 913n, ale tan jest lepszy, od 750zl smile.gif

http://www.ceneo.pl/237193

Ze niby ten Szajsung jest lepszy od tego LG co podalem?

Mateo93
komentarz
komentarz

PS. jak dobrze poszukasz i troche poczytasz to za ta cene masz bardzo dobry LCD na 10 lat i wiecej :P

Przemek
komentarz
komentarz
PS. jak dobrze poszukasz i troche poczytasz to za ta cene masz bardzo dobry LCD na 10 lat i wiecej tongue.gif

Marzenia.

Mateo93
komentarz
komentarz

Przemek: Wez sie tak nie wkurzaj bo sie Ciebie boje :D Ja tylko proponuje co by wybrał, mam już dosyć długo Samsunga i jestem z niego baaaaaardzo zadowolony... :)

Przemek
komentarz
komentarz
Przemek: Wez sie tak nie wkurzaj bo sie Ciebie boje biggrin.gif

Nie ma sie czego bac.

mam już dosyć długo Samsunga i jestem z niego baaaaaardzo zadowolony... smile.gif

Bo nie miales jeszcze LG.

Kurzun
komentarz
komentarz

Yyy Samszum nie robi ani dobrych telewizorów ani dobrych monitorów. To by była jedna z ostatnich marek jakie bym wziął kupując monitor. Lg zjada Samsunga na śniadanie.

Mateo93
komentarz
komentarz

No racja, LG jeszcze nie miałem, ale kiedyś bylem w Vobisie, był mój monitorek i jakiś niewiele tańszy no name, po prostu przepaść. Byl nieostry, obraz był po prostu 'rozjechany', aż milo było na Samsunga popatrzeć!

wolniak
komentarz
komentarz
No racja, LG jeszcze nie miałem, ale kiedyś bylem w Vobisie, był mój monitorek i jakiś niewiele tańszy no name, po prostu przepaść. Byl nieostry, obraz był po prostu 'rozjechany', aż milo było na Samsunga popatrzeć!

Benq to tez dobremonitory co o nich sadzicie, mam jeszcze jedna oferte Philips 190C7FS panorama reakcja 5ms kontras 850:1 749zł co o nim sadzicie koles wsklepie mowil ze schodza jak woda i lada chwila ich juz nie bedzie a duzego wyboru w tym sklepie nie ma chyba ze 17'

Kurzun
komentarz
komentarz

W sklepie to Ci powiedzą żeby kupić klimatyzator i podłączyć do komputera bo będzie Ci się grzał. Fakt Benq niczego sobie monitorki a co do Philipsa to nie mam zdania bo są tak mało popularne, że nie miałem z nimi styczności.

marx
komentarz
komentarz

BENQ FP91G+-ok. 750zł Jak na TN to wspaniały obraz :P Nie warto brać 19" panorame (niski obraz).

Kurzun
komentarz
komentarz

W panoramie gra identycznie jak normalnie. Windows sam dostosuje się do rozdzielczości. Ale fakt Benq albo LG to monitory godne polecenia.

Przemek
komentarz
komentarz

Zadnego Philipsa i Benq.

W tym przedziale cenowym wygrywa LG.

Popatrzcie sobie na paramtery.

Kurzun
komentarz
komentarz

Wiadomo, że LG najlepsze ale BenQ są zaraz za nimi.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.