x-kom hosting

Komputer Czesto Zamiera - Wina Ramu?

Mateo93
utworzono
utworzono

Witam, mam taki problem, komputer często mi "zamiera", pomyślałem najpierw ze to trojan, ale zainstalowałem system od nowa i kilkanaście minut po pierwszym uruchomieniu znowu sie całkowicie zawiesił, postanowiłem wiec wyjąć jedna kość ramu (kupiłem kiedyś, nawet nie wiem co to za firma, za 1/2 ceny, używana, a i tak uważam ze przepłaciłem :blink: ) i jest już lepiej, ale nie wyjmę drugiej kości :P Czy jest na to jakiś inny sposób?? Nie kupie nowej pamięci, a kompa tym bardziej :(

z góry dzięki za pomoc

Przemek
komentarz
komentarz

Jesli uwazasz ze to pamiec to przetestuj RAM programem MemTest.

Kurzun
komentarz
komentarz

No jeżeli przetestujesz MemTestem i wykaże błędy to pamięć do wymiany i nic z tym nie zrobisz.

Mateo93
komentarz
komentarz

Fajny programik i tylko 13kb! :)

To jednak wina ramu, na firmowej kości wszystko ok, było 3000% i wyłączyłem bo nie znalazł żadnych błędów, a z pamięcią świetnej firmy 'am1' jak tylko puściłem tescik to sie zawiesił, nawet nie zdążył wykryć błędów :P

Dzięki za pomoc :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.