x-kom hosting

Nowy Dział - Archiwum

Czy powinien powstać dział Archiwum?  

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy powinien powsta? dzia? Archiwum?

    • Tak to bardzo dobry pomys?!
      8
    • Nie moim zdaniem to bezsensu
      10


Dziniu
utworzono
utworzono

Wpadłem na pomysł żeby utworzyć dział Archiwum. Znajdowały by się tam tematy w których rozwiązano problemy użytkowników. Nowi użytkownicy którzy mają problem z komputerem to nie musieli by daleko szukać. Kto jest za lub przeciw niech głosuje w ankiecie (sondzie) i wypowiada się tutaj.

vocativus
komentarz
komentarz

kto szuka ten szuka... niektórzy od razu zakładają nowe tematy ;) ale pomysł bardzo dobry

kwachu1992
komentarz
komentarz

według mnie niezly pomysl :)

Dziniu
komentarz
komentarz

Ostateczny głos będzie należał do administracji ale według mnie pomogło by to moderatorom bo wiele tematów o tej samej treści już istnieje

Gość
komentarz
komentarz

Nie jestem o tym przekonany. Jest dział poradniki i mało kto tam zagląda, a stworzony on został właśnie z myślą o nowych userach i najczęstszych problemach. Zakładanie nowego działu według mnie nie jest potrzebne. Jest opcja szukaj.

Marooooo
komentarz
komentarz

Ciekawy pomysł :)

dar55
komentarz
komentarz
Jest dział poradniki i mało kto tam zagląda, a stworzony on został właśnie z myślą o nowych userach i najczęstszych problemach

co racja to racja , ale fajnie by było jak poprzednio (na starym skrypcie) kto dostał pomógł= rozwiązanie problemu w posie (zazwyczaj :D) i był "podświetlony",

problemy są niby podobne ale nie jednakowe i zazwyczaj trzeba indywidualnie do nich podchodzić , oczywiście nie mówię o czymś takim "czym otworzyc *.rar" :)

GoBi
komentarz
komentarz

Podzielam zdanie pućka... po to został stworzony dział poradniki do najczęstyszch problemów - do standartowych opcji. A żeby archiwum było przejżyste by musiało zostać stworzone do każdej tematyki ( xp, vista , program , webmaster itd ) a to zajmie długość forumpc co i tak już jest długie. Jesli już są poradniki więc przy tym zostańmy.

Kurzun
komentarz
komentarz
. A żeby archiwum było przejżyste by musiało zostać stworzone do każdej tematyki ( xp, vista , program , webmaster itd ) a to zajmie długość forumpc co i tak już jest długie.

I dokładnie to jest wada i ja podzielam zdanie Pućka i Gobiego.

Popek
komentarz
komentarz

Jak dla mnie "bez sensu"

bizon11
komentarz
komentarz
pomogło by to moderatorom bo wiele tematów o tej samej treści już istnieje

No to przenieść wszystkie rozwiązane posty do tego działu...

Moim zdaniem jest to zły pomysł. Nie widzę dużego forum które miałoby archiwum tego typu - jedynie archiwum z przenosin na poprzedni skrypt - gdy byli np. na phpbb to wszystkie posty wepchnęli do katalogu archiwum i forum rozpoczynali na nowo ;]

Lisu_09
komentarz
komentarz

Moim zdaniem to nie ma sensu... jeśli nowi userzy nie używają opcji "szukaj" , nie zaglądają do poradników, to czemu mieliby zaglądać do tego działu...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.