x-kom hosting

Strona www w google

dads0n
utworzono
utworzono (edytowane)

Jak mam dodać stronę moją własną w google ?
Znam strinę i wgl ,ale nie rozumiem tej konfiguracji ,DNS itp.
Dodam ,że moje forum opiera się na phpbb2 by przemo.
Proszę o pomoc!

Edytowane przez Lucider
Zły dział, przenoszę

Maestro Kudłaty
komentarz
komentarz

Załóż konto na google. Jak załozysz to jest coś takiego jak narzędzia webmastera. Tam musisz dodać witrynę oraz wygenerować plik weryfikacyjny, który następnie przesyłasz na swój serwer. W części meta kodu warto wrzucić wygenerowany numer <meta name="google-site-verification" content="(twój kod)" />
Jak to zrobisz to wracasz do narzędzi webmastera i klikasz weryfikuj. Jak zweryfikuje to Twoja strona w googlach pojawi się po ok 7-14 dniach. Powodzenia.

Spambot
komentarz
komentarz

Lub po prostu rozreklamuj ją na forach wklejając do niej linki w formie html jak robot googla zacznie przeglądać fora na których się zareklamowałeś przy okazji zaindeksuje również twoją stronke

Lucider
komentarz
komentarz

[quote]Znam strinę i wgl ,ale nie rozumiem tej konfiguracji ,DNS itp.[/quote]

Nie musisz nic z tego rozumieć. Po prostu promuj swoją stronę aktywnie i regularnie, to sama sobie świetnie poradzi w Google. Zapoznaj się z [url="http://www.e-pomocnik.pl/tutorial1,Wstep_do_pozycjonowania"]tym artykułem[/url].

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.