x-kom hosting

Windows 7 i reset komputera

tarliand
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam !
Mam następujący problem. Gdy włączam grę np aion na malych detalach (nie tylko czasami jak włącaze silkroad który jest na najnizszych detalach to samo) i pogram chwile ekran zmienia sie na różnorodndy tzn raz zielony z paskami raz niebiseki raz czarny, i nic innego nie pozostaje jak reset komputera. Komputer spokojnie spełnia wymogi gry.
Co mam robic? Jest to bardzo denerwujace i prosilbym o jak najszybsza odpowiedz.

Edytowane przez tarliand

Dżakub
komentarz
komentarz

Jaki masz zasilacz (dokładny model)

tarliand
komentarz
komentarz (edytowane)

Czy zasilacz bedzie pisal na karcie gwarancyjnej ?
410 W czy chodzi o to ?
http://www.incom.pl/products/description/symbol/ZBAXPCIH1000/pc-adax-bravo-w7hd6500-se-e6500--2g--500--r5750--drw--w7hp.html
to jest ten komputer

Edytowane przez tarliand
Goorgoo20
komentarz
komentarz

Nie zupełnie o to chodzi. Jeśli nie ma plomb gwarancyjnych na obudowie, to zdejmij bok i przeczytaj jakiej marki jest zasilacz. Potem napisz tutaj markę i model zasilacza. Podejrzewam jednak, że to jakiś no-name będzie...

tarliand
komentarz
komentarz

Plomby gwarancyjne niestety mam :/ co teraz zrobic na gwarancje odac?? Jesli tak to bede musial troche poczekac :/

Goorgoo20
komentarz
komentarz

No i to jest właśnie minus gotowych zestawów. Zaplombowane to na wszystkie strony, nic nie można samemu zdziałać bo gwarancja pójdzie w diabły. Nic innego Ci nie pozostaje jak oddanie do serwisu w ramach gwarancji... No, chyba że nie zależy Ci i chcesz sam zedrzeć plomby pozbawiając się tym samym darmowego serwisu gwarancyjnego.

Ja stawiałbym albo na zasilacz który może należeć do niechlubnej listy czarnych zasilaczy, lub grafikę która mogła ulec uszkodzeniu i pokazują się artefakty.

tarliand
komentarz
komentarz

To chyba wina grafiki :/ bo jak gadam przez skype z kolegami i gram w ta gre to jak mi sie ten ekran pojawi to nadal moge z nimi gadac tylko nic nie widze :/
jak winna to jest grafiki to reinstall sterwonikow pomoze?

Goorgoo20
komentarz
komentarz

Możesz spróbować, ale jeśli to artefakty się pojawiają to prawdopodobnie padły pamięci na grafice lub się ona przegrzewa i wtedy sterowniki nie pomogą. Sprawdź jakie są temperatury na grafice podczas gdy pojawia się ten ekran. Możesz to zrobić programem GPU-Z lub Everest.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.