x-kom hosting

Prosze pomózcie ram mi znika

jakub987123
utworzono
utworzono

Wiem że to nie mozliwe juz kilka miesiecy mineło od załozenia 512 mb niestety pewnogo razu wchodze na kompa a tu pokazuje 256 CO JA MAM zrobic normalnie rAm mi zaginoł moze sp zły co jest nie taK
PROSZE POMÓZCIE

cinomatic
komentarz
komentarz

Próbowałeś wyciągnąć i przełożyć RAMy na odwrót?
Włóż w slot tam gdzie masz 256 tą 512 :)
Jak będzie działała to znaczy że coś nie tak ze slotem.
Jak nie to że z kością pamięci.

Pozdro

Potarski
komentarz
komentarz

Nic ze slotem, może podłączył pod zintegrowaną kartę graficzną o ile taką posiada i wtedy system pobiera odpowiednią ilość "jaka została ustawiona w biosie".

Controll
komentarz
komentarz

@Potarski

W życiu nie spotkałem się z czymś takim aby zintegrowana grafika kradła ram zamontowany na płycie : D.

Tylko w laptopie.

Potarski
komentarz
komentarz

Mi kradła po podłączeniu i wybraniu opcji 256MB w biosie do zintegrowanej karty ^^ ale ok.

Controll
komentarz
komentarz

Fajne rzeczy :D.

Gość
komentarz
komentarz

Controll, to krótko żyjesz. Karta zintegrowana pobiera pamięć z RAM do własnych celów bez względu na to, gdzie jest umieszczona, czy w laptopie czy na zwykłej płycie głównej. Z tym, że w przypadku płyt głównych można przeważnie samemu zdefiniować przydział pamięci dla karty graficznej, a w laptopach jest to przeważnie zależne od ilości posiadanej pamięci i przydzielane automatycznie.

ps. Ja natomiast nie spotkałem się z przypadkiem, aby przy zainstalowanej pamięci 512Mb można było przydzielić grafice 256Mb. Jest to także ograniczone i sam bios nie pozwala na takie coś. 256MB pozwala przydzielić od 1GB zainstalowanego na płycie w górę.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.