x-kom hosting

[rozwiązany]przeinstalowanie Systemu W Laptopie

Gringo127
utworzono
utworzono (edytowane)

Mam taki problem nie umiem przeinstalowac systemu w laptopie wkladam plyte windowsa i nic a w biosie niema opcji ustawienia rozruchu plyty to jest starszy model laptopa DELL sie nazywa a do tego znikl mi pulpit mam tylko tapete i uruchamiam wszystko przez menagera zadan prosze o pomoc co mam zrobic zeby mi sie pulpit pokazal albo jak zainstalowac nowy system Bardzo prosze o odpowiedz

olej3232
komentarz
komentarz

Napewno w bios-ie masz!

1st boot
powinno być ustawione na cd-rom. Spróbuj też wcisnąć F8 w trakcie ładowania BIOS-u, może wyskoczy okienko!
Izunia
komentarz
komentarz

Ja 2 dni temu właśnie to robiłam i w biosie musi być, zaraz jak się uruchamia F2 biorę i tam wszystko jest...

Gringo127
komentarz
komentarz

oka znalazlem dzieki wielkie to moj pierwszy laptop i do tego troche stary zaraz bede reinstalowal mam nadzieje ze potem poradze sobie jakos z muzyka i grafika :/ bo niemam zadnej plyty do niego (na pc sie troche znam a na laptopie to nie)

Przemek
komentarz
komentarz

Jak podasz dokladny model to pomozemy Ci znalezc steroniki.

Dziniu
komentarz
komentarz

płyt żadnych nie masz bo posiadasz system typu Recovery CD jesli masz jeszcze partycję Recovery (nie skasowales jej) to zajrzyj do manula od laptopa i będzie pisać jak utworzyć takową płytę ew. skontaktuj się z producentem i wyjasnij informację powinni ci przyslac plyty

Gringo127
komentarz
komentarz

oka sterownikow nietrzeba bylo dzwiek jest i grafika tez chyab ze sie cos zacznie walic to trzeba bedzie zainstalowac i poszukac czegoss

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.