x-kom hosting

Vista ? 7 ... ?

Sylweq7a
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam!
Mam do wyboru 2 systemy Windows 7 Home Premium (32bit) i Vista Ultimate (32bit)...
Który wybrać? [u]Ze względu na typ *(home ultimate)[/u]. O sprzęt się nie martwicie taki wyje***** :P (warn) :P ze złodziej za darmo by go nie chciał :D jeszcze bym dopłacał. ;P

merlinnot
komentarz
komentarz

Ja wziąłbym 7. Mam Vistę i gorszej opcji nie widzę. Już wolę Ubuntu ;)

  • 4 tygodnie później...
cmaniak
komentarz
komentarz

Weź 7 bo przecież Vista to jest gorsza wersja 7-mki i ona ma za dużo błędów programistycznych. Wybierz 7-mke bo to jest uzupełnienie visty i ma lepszą grafikę.

  • 3 tygodnie później...
Pomidorowa90
komentarz
komentarz

Vista to koszmar.7-em bierz najlepsza ; p

Gość
komentarz
komentarz

[quote] Mam Vistę i gorszej opcji nie widzę.[/quote]
Każda sroka chwali swój ogon.
[quote]Weź 7 bo przecież Vista to jest gorsza wersja 7-mki i ona ma za dużo błędów programistycznych. Wybierz 7-mke bo to jest uzupełnienie visty i ma lepszą grafikę.
[/quote]
A 7 to może powstał pod podstaw i jest wspaniały ? Jaką grafikę ? Aero ma Vista i 7.
[quote]Vista to koszmar.7-em bierz najlepsza ; p
[/quote]
Koszmarem różnego rodzaju for to jest wiedza niepoparta argumentami.

@Autor, podaj dokładną konfiguracje. Może okazać się, że XP to nawet za dużo :E.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.