x-kom hosting

Rozdzielczość, Problem

szymon15
utworzono
utworzono

myślę, że to dobry dział, szukałem ale nie znalazłem, :blink: no więc chodzi o rozdzielczość miałem ustawioną 800X600 i chciałem spróbować z 1024X768 ale coś musiałem spieprzyć bo z każdej strony na pulpicie margines jest innej grubości gdy chciałem wrócić do poprzedniej rozdzielczości to część ikon jest ucięta jak to rozwiązać? jak zrobić żeby marginesy były równej wielkości ? dziękuję za odpowiedzi

Bamu
komentarz
komentarz

A jaki posiadasz monitor ?

dar55
komentarz
komentarz

w OSD monitora zmniejsz /powiększ obraz ew. przesuń , zewnętrzne przyciski monitora

szymon15
komentarz
komentarz

monitor samsung SyncMaster 550s a co to jest te OSD ? ja w kopmputerach jestem naprawdę cienki ..

Bamu
komentarz
komentarz

Na monitorze masz parę guzików funkcyjnych, jeden do włączania i wyłączania i guzik który jest być może podpisany OSD.

Po wciśnięciu tego guzika pokazują ci sie funkcje np. przyciemnianie , kontrast monitora ale i również dopasowanie rozmiarów. rozciąganie w poziomie i w pionie. użyj tej funkcji i będzie spoko

szymon15
komentarz
komentarz

oki dzięki wszystkim !!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.