x-kom hosting

Jaki hosting sprosta moim wymaganiom?

tyranka
utworzono
utworzono

Hej, na forum jest sporo wątków w stylu "jaki hosting polecanie", ale za kazdym razem ktoś na inne wymagania (tak jak i ja), więc postanowiłam założyć nowy temat.

Aktualnie mam hosting na www.linuxpl.com
pojemnosc:1gb, transfer:10gb

Potrzebuje czegosc nowego - sprawdzonego. Moje wymagania:
- zdecydowanie wiekszy transfer (najlepiej nielimitowanym, ale o to chyba nie latwo)
- pojemnosc ok 2gb (ale jak juz bedzie wiecej to sie nie obraze)
- nielimitowana ilsoc domen, subdomen
- nieograniczona ilosc baz danych

Z mniej ważnych zachcianek:
- PostgreSQL (ale sam MySQL tez przejdzie)
- obsluga Ruby on Rails

I oczywiscie niezawodnosc.
Cena najlepiej do 200zl za rok Ale jak macie cos ciekawego w innej cenie do polecenia to tez chetnie zobacze
Z gory dzieki za pomoc i wesołych świąt

Maestro Kudłaty
komentarz
komentarz

Cześć. AZ.PL - weź pod uwagę opcję konto wieczyste. Nawet niezły hosting. Mało awaryjny. Poczytaj na ten temat. Firma chyba ma siedzibę w Szczecinie.

mwpol
komentarz
komentarz

Sprawdź ofertę[url="http://www.itl.pl"]bussiness XL[/url]
5GB pojemności, 1 Terabajt rocznego transferu za 199zł rocznie.

awerd95
komentarz
komentarz

ja korzystam z darmowego serwera (koszt tylko za rejestrację 2.44 sms), dane:

przestrzeń: 1 Gb
transfer: brak ograniczeń
baza danych: Mysqlx2
domeny i subdomeny: x5 i x3

  • 2 tygodnie później...
hostitpl
komentarz
komentarz

Twoje wymagani spełni wiele firm. Warto jednak poszukać firmy, która ma ugruntowaną pozycję na rynku (podobnie jak linuxpl.com).
Najlepiej sama sprawdź kilka firm (w większości jest oferowany teraz bezpłatny okres testowy), wyślij im kilka zgłoszeń i wybierz tą, która poza najciekawszymi parametrami i najwyższą stabilnością, udzieli Ci najbardziej rzetelnych odpowiedzi w najkrótszym czasie.

  • 2 tygodnie później...
Hellu
komentarz
komentarz (edytowane)

Ten hosting spełnia chyba twoje wszystkie wymagania. Polecam : https://glowanet.pl/panel/aff.php?aff=589

Edytowane przez Hellu

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.