x-kom hosting

Różne pamięci Ram

Intro01
utworzono
utworzono (edytowane)

WItam!
Mam takie pytanie a zarazem problem, otóż zakupilem do mojego PC dodatkową kość RAM 1GB firmy "Good Ram". W swoim komputerze mam juz zajete 2 sloty KIngostonem kazda po 512 mb. Gdy chce doczepic do 3 slotu nowa pamieć to nie mogę wlączyć komputera. Slysze tylko pikanie od spikera Biosu i nic sie nie dzieje. Wpierw myslalem ze moze cos z tym nowym ramem jest nie tak ale gdy wyciagnalem stare kosci i zastapilem je ta nowa to wszystko dobrze chodzi. Wiec wnioskuje ze pamiec ram jest sprawna. Teraz wysuwam moje pytanie. Czy problemem jest to ze 2 kosci Kingstona(2x512mb) i 1 kosc Good Ramu(1GB) nie wspolgraja razem? jezeli tak to czy wsytarczy wymiecnic np. ten 1gb na 2x 512 i to poskutkuje?
Z gory dziekuje za odpowiedz.

Goorgoo20
komentarz
komentarz

Napisz w jakich czestotliwosciach pracuja pamieci 512 i 1gb. Napisz tez jaka masz plyte glowna.

Intro01
komentarz
komentarz

Płyta Głowna to GA-K8NF-9 S939 A64 NF4 PCI-E DD400 SA
Pamięć RAM to:
2x Kingstone DDR 512MB 400 MHz CL3
Nowa pamięć to "Good Ram" DDR 1 GB 400 MHz CL3 DIMM

Czy może ktoś mi odpowiedzieć na zadane pytanie, poniewaz chce isc w poniedfzialek do komputronika, wyminic 1gb na 2x 512?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.