x-kom hosting

Jaka Pamięć Ram?

kropelka84
utworzono
utworzono

Witam!

Chciałabym dokupić pamięć RAM, gdyż aktualnie posiadam tylko 256, ale nie mam pojęcia jak to zrobić :rolleyes: (wiem, że są jakieś DDR czy coś takiego i inne), a ja nie wiem jaką mam i nie wiem gdzie to mogę sprawdzić. Proszę pomóżcie i co możecie ewentualnie polecić?

Pozdrawiam!

Gość
komentarz
komentarz

Podaj symbol płyty głównej i dane procesora. Skorzystaj z programu Everest (google i everest)

kropelka84
komentarz
komentarz

Procesor to Intel Pentium 4 530J, 3000 MHz (15 x 200)

Płyta główna: Biostar P4M80-M7

Mam nadzieję, że to o to chodziło:P

Grande
komentarz
komentarz
Procesor to Intel Pentium 4 530J, 3000 MHz (15 x 200)

Płyta główna: Biostar P4M80-M7

Mam nadzieję, że to o to chodziło:P

Poszukaj jeszcze informacji jakie obecnie masz wpięte pamięci. ;)

kropelka84
komentarz
komentarz

Znalazłam coś takiego: Samsung M3 68L3223ETM-CCC DDR SDRAM

Gość
komentarz
komentarz

Możesz dokupić maksymalnie 1Gb DDR 400MHz przynajmniej firmy Kingston. Pod warunkiem, że masz jeden slot wolny. Ta płyta obsłuży w sumie 2x po 1Gb czyli 2Gb.

Mateo93
komentarz
komentarz

Jak będziesz kupował to uważaj na używane kości które kusza cena, a jeśli już to tylko firmowe!

Ja kupiłem za polowe ceny i teraz żałuje, wydałem kasę, a pamięć i tak wyjąłem bo komputer ciągle sie zawieszał :(

pozdrawiam

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.