x-kom hosting

Windows xp i 4gb ram

SirMamut
utworzono
utworzono

Witam
Chce kupic GOODRAM DDR3 4096MB PC1333 DUAL 2 x 2048 CL9 i chce pracowac na windows xp wiem ze odczytuje 3,25gb ram. czy jak bede mial na xp 4gb ram to bedzie on chodził wolniej ? jest jeszcze 2 opcja zastanawiam sie jeszcze nad zakupem 2gb ram czy tyle wystrczy do najnowszych gier ??

Arkosake
komentarz
komentarz

[quote name='SirMamut' timestamp='1292760823' post='1145619']
Witam
Chce kupic GOODRAM DDR3 4096MB PC1333 DUAL 2 x 2048 CL9 i chce pracowac na windows xp wiem ze odczytuje 3,25gb ram. czy jak bede mial na xp 4gb ram to bedzie on chodził wolniej ? jest jeszcze 2 opcja zastanawiam sie jeszcze nad zakupem 2gb ram czy tyle wystrczy do najnowszych gier ??
[/quote]

1. Xp i 4gb ramu nie spowolni pracy tylko że zamiast 4gb będzie wydział i używał 3.25gb.
2. Co do gier to 2gb jak na razie starczy, tylko trzeba się zastanowić nad jakością grafiki w najnowszych grach, bo jak wiemy na XP nie ma DX10, DX11. Po za tym jak ma to być tak że jest 4gb i dodatkowo 2gb na gry to wyrzucisz pieniądze w błoto bo system i tak będzie widział tylko te 3.25gb. Na 6gb to tylko jakiś win7 64

SirMamut
komentarz
komentarz

dzieki ;)

ja nie chce miec 6gb ram tylko 2gb ram albo 4gb wiec pytam co by bylo lepsze dla windows xp :P

Gość
komentarz
komentarz

Dla XP 2 GB wystarczy w zupełności.

bartek86
komentarz
komentarz

@SirMamut do windowsa xp nie pakuj więcej niż 4GB (ja bym wsadził 3GB, 3 a 3,25 nie zrobi różnicy) jeśli byś chciał 6GB to musiał byś mieć viste albo 7 64-bit

@MajkeL92 podaj cała konfiguracje kompa

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.