x-kom hosting

Intel® Graphics Media Accelerator X3100

adi87
utworzono
utworzono

Witam!!

mam małe pytanko co do karty graficznej podanej w opisie.

chce kupic sobie lapka który w komplecie posiade właśnie te karte. Problem polega na tym, iż nigdy nie słyszałem o takiej karcie a szukając w necie nie znalazłem żadnych danych na jej temat.

Moja prośba zatem polega na tym, że chciałbym dowiedzieć sie nieco o jej parametrach, możliwościach i ogólnie o waszej opinii na temat tego sprzętu, np. jak wychodzi w trakcie oglądania filmów czy grania w jakies gierki :D

serdecznie dziękuje za każdą odpowiedź

Przemek
komentarz
komentarz

A jakiego lapa chcesz kupic?

adi87
komentarz
komentarz

dzieki co prawda duzo się z tej strony nie dowiedziałem bo to nie o ten model akurat chodziło ale spoko zawsze wiem coś więcejdzięki za pomoc

mam na oku ten model:http://www.sklep.hp.com.pl/sklep/template_...20PCs%20catalog

Przemek
komentarz
komentarz

Dobry wobor.

Jesli chcesz podaj kwote to moze znajdzie sie cos lepszego.

adi87
komentarz
komentarz

no mysle że nie chce wydać na niego więcej niż 3 700 zł.

Popek
komentarz
komentarz

Zobacz na mój post....

adi87
komentarz
komentarz

dzięki wasze propozycje na pewno wezmę pod uwagi jak bede już decydował co kupic. chociasz nie powiem wybór nie jest łatwy:)

ale może jednak wiecie coś więcej o tej karcie graficznej bo bardzo mnie to ciekawi

adi87
komentarz
komentarz

ooo dzięki to juz mi bardziej pomogło i teraz wiem więcej na ten temat:)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.