x-kom hosting

Kolorowe Paski

karolk2
utworzono
utworzono

Witam.

Mam problem z komputerem. Nie zawsze ale co jakiś czas wyskakują mi kolorowe pionowe paski na monitorze, komputer się zawiesza i nic nie mogę zrobic.

Nie wiem czego to wina. Myślałem że karty, ale zaniosłem ją do kolegi i u niego wszystko było dobrze.

Czy ktoś spotkał się z takim przypadkiem?

Mój sprzęt to: karta graficzna - sapphire radeon 9000 atlantis pro,

płyta główna - Gigabyte K7 Triton model GA-7VT600-L, zasilacz - Colorit 350W, procesor - AMD duron +1700, dysk - Seagate barracuda 80GB.

czarnes
komentarz
komentarz

zanieś monitor do kumpla i sprawdź czy sie tak samo dzieje ...

Przemek
komentarz
komentarz
zanieś monitor do kumpla i sprawdź czy sie tak samo dzieje ...

Monitor mu nie zawiesi kompa.

Dlugo testowales ta grafike u kumpla.

Prawdopodobnie bedzie to spowodowane przegrzewaniem sie grafiki.

karolk2
komentarz
komentarz

Monitor mam sprawny. Kartę testowałem możliwe że trochę za krótko, dlatego zaniosę jeszcze raz na dłuższe sprawdzenie. Z tym przegrzewaniem to też raczej nie bo wstaje rano komp jest chłodny i też wyskakują te paski i to nawet zaraz po uruchomieniu. Przedwczoraj chodził cały dzień, a dziś już nie. Dziś zauważyłem jedno rzecz gdy poruszam trochę kartą graficzną albo odkręcę i przedmucham to na chwile czasami działa. Może to sterowniki? Mam zainstalowane Catalyst 6.11.

A może to coś z płytą główną jest nie tak?

Przemek
komentarz
komentarz
Dziś zauważyłem jedno rzecz gdy poruszam trochę kartą graficzną albo odkręcę i przedmucham to na chwile czasami działa.

Wyczysc dokladnie kompa.

Kurz moze powodowac takie anomalie.

karolk2
komentarz
komentarz

Komp jest czyściutki, monitor sprawny, karta sprawna :) Dlatego kompletnie nie wiem co to może być. Czy dysk może powodować takie rzeczy?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.