x-kom hosting

Problem z pamięcią RAM - nie wiem czy zepsuta

Dyczek
utworzono
utworzono (edytowane)

Od jakiegoś czasu mam kartę graficzną 7600GS która nie chce mi działać, więc postanowiłem sprawdzić jeszcze raz czy mi działa, lecz nie działała. Po uruchomieniu usłyszałem dźwięk biosu (ciągły przez kilka sekund), wiedziałem że to RAM więc odłączyłem jedną kość padło na 1GB. Została mi 512MB z którą nie mam problemu, lecz gdy próbowałem podłączyć 1GB (samą) to nie działało tak samo z obydwoma. Możliwe że się RAM skopcił?

//edit: Jednak moje pytanie musi być inne. Możliwe żeby mi się 3 sloty spaliły? :pff:

MC Jay
komentarz
komentarz

a zasilacz jaki ?

Dyczek
komentarz
komentarz (edytowane)

http://www.agito.pl/obudowy-i-zasilacze/pentagram-silent-force-cav-500-a12s-500w.220.326299.html

To coś :pff:
Od długiego czasu go mam, na początku zwaliły się 2 sloty to teraz jeszcze 3 -.-

//edit: Chyba że wszystkie są sprawde, a mi się coś umaniło.

Jedna pamięć to A-Data 1GB 400MHz, druga to Kingston 512MB 400MHz. Dokładniej nie mogę powiedzieć.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.