x-kom hosting

[BSOD] Win7x64. REGISTRY_ERROR

romusmily
utworzono
utworzono (edytowane)

Cześć, opiszę Wam jak to mniej-wiecej było. A wiec wczesniej nie mialem zadnych problemow z BSOD'ami. Wczoraj zostawiłem komputer na noc włączony. Dziś rano go wyłączyłem i po 20min znowu włączyłem. Od tam tego czasu za każdym "normalnym włączeniem" wyskakuje BSOD. W trybie awaryjnym (z ktorego pisze) wszystko dziala bezproblemowo. Jako, że win7 ma narzedzie do rozwiazywania problemow to skopiowalem to co w nim wyskoczyło. Nie mam najmniejszego pojecia co moze byc przyczyna BSODow. Mam pokrecony 550@3.56 i to wszystko. No, ale w domu nie dość, ze jest niska temperatura to jeszcze mam Zalman FLEX CNPS10X i 4 wentyle w obudowie wiec no nie mozliwe zeby sie przegrzewal. Z reszta procesor jest podkrecony juz dobre pare miesiecy.

[spoiler]
Podpis problemu:
Nazwa zdarzenia problemu: BlueScreen
Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7600.2.0.0.256.1
Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

Dodatkowe informacje o problemie:
BCCode: 51
BCP1: 0000000000000001
BCP2: FFFFF8A000024010
BCP3: 0000000000D3B000
BCP4: 0000000000000374
OS Version: 6_1_7600
Service Pack: 0_0
Product: 256_1[/spoiler]

No nie moge uchwycic za cholere co jest napisane na BSODzie. Mam monitoro-telewizor Samsung t220 i w prawym gornym roku pojawia mi sie zawsze, przy zmianie wlaczeniu czegos co jest innej rozdzielczosci niz poprzednie okno, okienko mowiace o rozdzielczosci i czestotliwosci. Juz kiedys probowalem to wylaczyc, ale nie sie nei da.

Wydaje mi się, że prze 0.1sec widzialem tam napisane REGISTRY_ERROR

Probuje rozwiazac problem Registry first aid. Skanowanie jest tak długie jak skanowanie antywirusem.

Nie wiem co sie stalo, ale udalo mi sie uruchomic komputer normalnie. Wczesniej jedyne co robilem to skanowalem tym programem, ale to tylko trial i na 500 bledow w rejestrze naprawilo mi tylko 17. Wolalbym jednak nie odpuszczac i zbadac co bylo przyczyna problemu zeby uniknac tego w przyszlosci

Edytowane przez romusmily

raazor90
komentarz
komentarz

Błąd wejścia/wyjścia jakiegoś urządzenia. Pokaż status SMART dysku, odłącz też dodatkowe karty rozszerzeń

romusmily
komentarz
komentarz

Dzieki, ze odpisales - prosze [IMG]http://i55.tinypic.com/2r2x4ko.jpg[/IMG]

raazor90
komentarz
komentarz

Pokaż drugą część statusu

romusmily
komentarz
komentarz

[IMG]http://i52.tinypic.com/inssyg.jpg[/IMG]

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.