x-kom hosting

Jaka Płyta Zamiast Asrock K7v88?

ejez
utworzono
utworzono

Pytanie jak w tytule (Asrock padł po 5 latach pracy). chcialabym wymienić tą płytę i mieć pewność, że nie będę musiała wymieniać procka (Athlon XP 2,8GHz) i pamięci (DDR 400MHz pracujace w parze).Znalazłam w internecie wszystkie dane dotyczące procka i pamięci, nawet jakieś napięcia zasilania, ale nie czuję się na siłach sama wybrać.Czy wystarczy jak znajdę płytę z socketem 462 i wtykami na DDR w dualu?wspomóżcieElaO nie przejrzalam action, komputronik i yamo - wogole tylko 1 model z socketem a, malo tego nie obslugujący dysków sata (zapomnialam dodać tego szczegółu), ze zintegrowaną grafiką i chyba nie obslugujący pamięci w dualu.Czy to oznacza ze bede musiala również procka zmienić?:-(Ela

arcix
komentarz
komentarz

Ja ci poprostu radze kup tą sama płyte co miałaś.Tutaj ja widziałem:

http://www.bino.com.pl/go/_info/?user_id=09709

ejez
komentarz
komentarz

tez o tym pomyślałam, ale to nie będzie proste. Pod tym linkiem jest już "wycofane".

ejez
komentarz
komentarz

no jest (i tanio), ale nie ma nic o obsludze sata i martwi mnie ze przy DDRach nie ma wymienionej 400.

znalazłam takie płyty ABIT AN7, ASROCK K7NF2.

Mam tylko pytanie czy pamieci które na starej plycie pracowały w dualu, na płycie na ktorej nie ma duala tez beda chodzic??

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.