x-kom hosting

Zwiększające zużycie pamięci RAM

gregoryfx
utworzono
utworzono

Witam, mam problem z pamięcią RAM. Od dłuższego czasu gdy włączę jakąś grę zagram chwilę i wyłączę to ok 200-300MB nie wraca, gdy ponowie to znów zabiera mi ok. 200-300MB. To jest niezależne od gry. Standardowe zużycie pamięci waha się 320-360MB teraz po wyłączeniu gry Call of Duty Modern Warfare 2 mam 580MB za drugim razem 750MB, aby pamięć wróciła to muszę ponownie uruchomić system.

System Windows XP Professional SP3 OEM oczywiście oryginalny i gry również, ilość pamięci 2GB DDR2.

Bardzo proszę o pomoc, jak temu zaradzić ? Pozdrawiam.

Wisnia123
komentarz
komentarz

spróboj tym programem
http://www.dobreprogramy.pl/Memory-Booster,Program,Windows,20576.html
ten jak i wiele innych ma za zadanie zwolnić zasoby w pamięci RAM które zostały po zamknięciu aplikacji, jak nie pomoże daj znać, znajdziemy inny.

gregoryfx
komentarz
komentarz (edytowane)

Niestety to samo się dzieję. Menedżer zadań pokazuje 590MB a Memory Booster 470MB zużycia pamięci. Tak czy inaczej i tak dwa powinny o 130-150MB pokazywać mniej. Jak włączyłem jeszcze raz jakąś grę to automatycznie jak wcześniej zwiększyło się jeszcze bardziej.

Wisnia123
komentarz
komentarz

zobacz w menedzerze zadań (zakładka procesy)czy ta gra, nie siedzi w procesach jeszcze mimo, że grę zamknałes. jesli siedzi zwyczajnie zakończ proces.
jeśli nie ma -> http://www.programosy.pl/program,ramcleaner.html
ostatnia myśl na tą godzine jaka mi przychodzi to zwyczajnie przeinstaluj gre/inny crack jesli problem dotyczy jednej gry

robin3d
komentarz
komentarz

dokładnie, wygląda to na standardowy problem z wyciekiem pamięci przez błędy kod źródłowy :)

gregoryfx
komentarz
komentarz

Również bez zmian jeszcze zanim mi oczyścić pamięć to mi dołożył ze 200MB :) Gry mam oryginalne, nie posiadam "piratów". Taki problem występuję przy każdej grze. Czy są jeszcze jakieś pomysły ?

Pozdrawiam.

MidnightTomi
komentarz
komentarz

Napisz w dziale ''Bezpieczeństwo'' z prośbą o sprawdzenie loga. W dziale masz również opisane jak go zrobić.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.