x-kom hosting

Witam Witam Wiem Ze Jest Specjalnie Do Tego Załozny Wątek Ale Nie Wszyscy Go Odwiedzają Dlatego Właśnie Piszę Do Was Tutaj

pysiul86
utworzono
utworzono

Witam witam wiem ze jest specjalnie do tego załozny wątek ale nie wszyscy go odwiedzają dlatego właśnie piszę do was tutaj

Bardzo proszę o pomoc !!!

Posiadam płytę głowną ABIT KN9 NForce4, do tego posiadam grafikę 7900GS seryjnie kręconą na zalmanie oraz ramy OCZ 800 2x1 GB

Mam następujący problem poniważ po 1 to chciałem się was zapytać jak wchodzę do ewerlasta to pokazuje mi wszędzie ze mój ram chodzi na 400Mhz, czy to jest dobrze ??

Drugi problem dotyczy mojej płyty właśnie nie wiem dlaczego ale co jakiś czas mój abit wydaje z głośniczka systemowego podłączonego pod płytę jakieś dziwne dźwięki pika tak raz dłużej raz krócej są to takie dźwięki raz długi raz krótki ?? pika w następujący sposób pi pi pi pi pi pi przestaje raz pika więcej raz mniej

nie wiem ale wydaje mi sie ze jak staje wiatrak od radiatora a posiadam coler frezer 64 to wtedy ona piszczy ta moja plytka

rozecie mi powiedzieć o co w tym chodzi ??

Gość
komentarz
komentarz
pi pi pi pi pi pi

W biosie jest włączona funkcja alarmu, który się włącza przy zatrzymaniu się wentylatora. Możesz ją wyłączyć (CPU Fan Fail)

mój ram chodzi na 400Mhz

Jaką wersją everasta sprawdzałeś? (2.20 czy 4.0)

pysiul86
komentarz
komentarz

posiadam 4.0 czyli wylaczyc alarm muwisz i tego nie bedzie ??kurcze ale jak on tak zwalnia to muj procek ma az 50 stopni celsiusza wiesz

mczud
komentarz
komentarz

jesli wylaczysz ta opcje w biosie to nie bedzie pikal. pika, bo ten wiatrak dostosowuje predkosc do temperatury proca. po wlaczeniu kompa jest niska, wiec wiatrak w ogole nie chodzi jeszcze, albo na jakichs 200 obrotach /min. w biosie z tego co pamietam ,wartosc ponizej ktorej wlacza sie alarm wynosi 1000obr/min

tazman
komentarz
komentarz

Istnieją dwa sposoby oznaczania modułów pamięci DDR2. Pierwszy z nich (np. PC2-533) mówi o prędkości modułu. Natomiast drugi (np. PC2-6400) informuje o przepustowości. Przepustowość obliczana jest w ten sam sposób jak dla pamięci DDR:

PC2-6400 to: (64 bity * 2 * 400 MHz)/8 = 6,4 GB/s

i stąd masz swe 400Mhz

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.