x-kom hosting

Darmowy hosting pod nieduże forum

filu
utworzono
utworzono

Chciałbym postawić forum na jakimś darmowym hostingu najlepiej bez reklam i zwiech max 40 użytkowników. Zastanawiam się nad darmowyhosting.pl jak myślicie jak to będzie na tym chodziło? Czy może polecicie mi coś lepszego? ;) Zdaje sobie sprawę, że w darmowych to raczej nie ma co przebierać ale chyba nie ma sensu płacić pieniędzy za utrzymanie hostingu dla tak małego forum.

gofer7
komentarz
komentarz

Mimo wszystko proponuję kupić domenę i własny hosting, pozostaniesz niezależny, a jak rozkręci się forum to nie będziesz miał problemów z przeniesieniem się. Cena hostingu i domeny na tak małe forum to jakieś 100-200 zł rocznie, więc da się przeżyć :)

filu
komentarz
komentarz

Forum nie będzie się rozkręcać bo ma być ono dla określonej zamkniętej grupy użytkowników ;)

tidzu
komentarz
komentarz

Co myślisz o 1and1.pl. Darmowa domena, 10gb miejsca... Promocja do końca roku.

maciek.jestem
komentarz
komentarz

W takim razie polecę unixstorm.org. Możecie się nawet zrzucić sms'ami po 1.22 dzięki wirtualnemu portfelowi. opinie o hostingu znajdziesz na forum WHT. Ja mogę go polecić z czystym sumieniem. Cena najmniejszego pakietu to 12zł

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.