x-kom hosting

potrzebuję dobrej odpowiedźi...

endriu19
utworzono
utworzono

wczoraj kupiłem na allegro ta płytę http://allegro.pl/item225973971_nowosc_asu...fv_zabrze_.html ale również na innej aukcji kupiłem procesor intel core 2 duo e4300 i nie wiem czy będzie to do siebie pasować :unsure: ponieważ jest tam takie zdanie ''PROCESOR Intel® Quad-Core/CoreTM Extreme/Pentium D /Pentium 4/Celeron'' co wy na to mi powiecie, bo chyba się załamie ???

arcix
komentarz
komentarz

Spokojnie,kupiłes bardzo dobrą płyte a ten procesor beędzie pasował do niej.Chociaż ja do tej płyty osobiście,to bym kupił minimum procesor E6600.

endriu19
komentarz
komentarz

chodzi mi tylko czy będzie z nią idealnie pasował i działał jak należy, a jeśli chodzi o e4300 to wiesz chyba że on się zajebiście kręci, niech ktoś inny jeszcze się może udzieli ponieważ przesyłka ma być dziś wysłana to może jeszcze bym zdołał ją anulować ???

arcix
komentarz
komentarz

A dlaczego ma nie pasować?Jakie masz pamięci?dokręcisz go na boxowym chłodzeniu napewno do 2,5GHHz minimum.A jak masz lepsze to do3GHz nawet można.

endriu19
komentarz
arcix
komentarz
komentarz

Sprzęt spoko,na tym coolerku i tych pamięciach możesz próbowac podkrecac proca do 2,5GHz.Jak będzie stabilny na tych wartościach,to kręc dalej.Mysle,że do 2,8 GHz nie powinieneś mieć problemu z kręceniem.

endriu19
komentarz
komentarz

a skoro mowa o kręceniu to widzę po opisie że ty też go masz, więc możesz mi powiedzieć jak to się robi ???

arcix
komentarz
komentarz

Przeczytaj sobie to:

http://www.idg.pl/news/106041.html

demarco
komentarz
komentarz

Płyta wcale nie jest taka dobra, jest bardzo kiepska...

awaryjna i trzyfazowe zasilanie procka...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.