x-kom hosting

"To urządzenie może działać szybciej"

choke
utworzono
utworzono

Witam,

Mam dość uporczywy problem, mianowicie moja 7 wywala mi monit jak z tematu. Sprawa jest dość dziwna bo cały czas było wszytko ok, aż tu nagle podpinam dysk zewnętrzny czy pendriva, zaczynam coś kopiować na któreś z urządzeń to przez jakiś czas leci wszytko w porządku, aż tu nagle w/w monit i prędkość transferu spada do 900 kilo.

Dodam że w biosie mam zaznaczone USB 1.1 + 2.0 ( jest opcja 1.1; 1.1 + 2.0; Disable, płyta gigabyte która na USB 2.0

Proszę o pomoc bo już nie wiem co mam robić

Magellan
komentarz
komentarz

Podaj model płyty głównej (CPU-Z>>zakładka Mainboard).

choke
komentarz
komentarz

Mam dokładnie taką płytę [url="http://www.gigabyte.pl/products/mb/driver/ga-m61sme-s2l_20.html"]http://www.gigabyte.pl/products/mb/driver/ga-m61sme-s2l_20.html[/url]

Magellan
komentarz
komentarz

Jakoś mnie to nie dziwi. Gdzieś był na forum temat o tym mobo i takim samym problemie. Możesz poszukać, bo ja jakoś nie mogę znaleźć. Na początek radziłbym zainstalować najnowsze sterowniki chipsetu.

choke
komentarz
komentarz

Mozna prościej jak, mam tego szukać chociaż jaką frazą bo mobo nic mi nie mówi

Magellan
komentarz
komentarz

Mobo - płyta główna. Wpisz nazwę swojego problemu w szukajke forumowa, próbuj na rożne sposoby. Ja już szukałem, ale jakoś nie mogę znaleźć, a jestem pewien ze taki temat był. W każdym razie na początek pobaw się tymi sterownikami od chipsetu i daj znać czy coś pomogło. Jak nie to będziemy myśleć dalej.

  • Dobra wypowiedź 1
choke
komentarz
komentarz (edytowane)

Ale tylko pod xp i do Visty sa stery chipset-u, pod 7 jest tylko dźwięk zainstalować te do xp ?

Edytowane przez choke
Magellan
komentarz
komentarz

Zainstaluj te od Visty.

choke
komentarz
komentarz

Niestety zainstalowanie sterowników nie przyniosło żadnego rezultatu :(

Magellan
komentarz
komentarz

Dobra, a tak się dzieje, tylko gdy podpinasz sprzęt do wyjść z przodu na obudowie? Zobacz na tylnym panelu płyty, czy masz to samo.

choke
komentarz
komentarz

Sprawdzałem każdy port USB dyskiem i pendrive Data Travel 2.0 i ciągle to samo zaktualizowałem nawet biosa i nic nie pomogło

Magellan
komentarz
komentarz

No dobra, a system jest oryginalny? Normalnie Vista i Siódemka maja zintegrowane sterowniki do USB 2.0, wiec jeżeli jest to problem sterownika to tu może być pies pogrzebany. W BIOS'ie płyty masz ustawione tak jak trzeba, wiec zakładam, ze to nie mobo chociaż nic nie wiadomo.

choke
komentarz
komentarz (edytowane)

Tak oryginalne Home Premium dla studentów. Na mojej uczelni z racji tego że studiuje informatykę rozdawali klucze na okres studiów czyli na 4 lata na większość produktów Microsoftu. Windowsa też już zaktualizowałem i dalej nic :( kurcze no .

Jeszcze jakieś pomysły bądź sugestie ?

Edytowane przez choke

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.