x-kom hosting

Z 768mb na 1024mb

stojek121
utworzono
utworzono

Witam. Tak jak w temacie. Obecnie posiadam 768mb ram opłaca mi się zaokrąglić do 1gb? czy już lepiej 1.5 lub 2gb :)

Gość
komentarz
komentarz

Może podasz system jaki posiadasz i do czego używasz komputera ?

BankaiGoku
komentarz
komentarz

Podaj cała specyfikację komputera [ pamięc , procesor , płyta główna , karta graf ] . Przydało by się abyś podał system operacyjny i kwotę do wydania .

stojek121
komentarz
komentarz (edytowane)

Windows XP sp2

Obecnie posiadam:
768mb ram
procek - celeron d 3.08Ghz
grafika - Ge Force FX5900 ultra 256mb
Plyta glowna - gigabyte

kompa uzywam do gier filmy, internet

co do ceny to nie wiem ale poprostu pytam czy beda lepiej mi chodzily gry i w ogole

Edytowane przez stojek121
Dracoo
komentarz
komentarz

Może minimalnie by lepiej chodził, ale nie warte to jest ceny jaką musiał być dać za ram

stojek121
komentarz
komentarz

To jak nie oplaca sie? moze do 1.5gb zrobic? kupil bym 1gb 256(obecna) sprzedal a obecna 512 zostawil...

Gość
komentarz
komentarz

1 GB dla XP i starszych gier wystarczy .

webber
komentarz
komentarz

Nie opłaca Ci się rozbudowywać pamięci do 1 czy tym bardziej 1.5 GB ze względu na słabą kartę graficzną i bardzo wolny procesor.

tracer94
komentarz
komentarz

wg mnie to nie ma sensu bo to i tak Ci wystarcza w XP nawet 512MB jest juz ok do XP

entines
komentarz
komentarz

Ja Ci powiem tak, że przy słabszej specyfikacji sprzętu dałem 1 gb RAM'u i różnica była powalająca. Ale jeśli teraz masz 768mb to już się nie opłaca, licząc się jeszcze z ceną. Jeśli chcesz kupić 256mb lub 1 gb pisz PW. (DDR1)

stojek121
komentarz
komentarz

Ja mam teraz 768 mb ram DDR2 i mam do was pytanie?!


czy beda lepiej dzialaly gry typu nfs lub gta itp. jak bede mial powyzej 1gb . ehhh

entines
komentarz
komentarz

@UP


Tak, zdecydowanie, jednak zależy od pozostałych podzespołów. Na pewno trochę da, będzie miał więcej miejsca do "wolnego myślenia".

tracer94
komentarz
komentarz

Lepiej kupić odrazu 1 kostke 2GB i mieć zapasu jeżeli w przyszłości byscie chcieli dac viste lub 7-mke

rafalluz
komentarz
komentarz

[quote]czy beda lepiej dzialaly gry typu nfs lub gta itp. jak bede mial powyzej 1gb . ehhh [/quote]

Zależy, który NFS, i które GTA. Ale te co teraz chodzą źle, na pewno nie zaczną nagle dobrze chodzić. Jak wyżej - procesor i karta są o wiele za słabe na nowe gry.

stojek121
komentarz
komentarz (edytowane)

A właśnie a propo tej mojej karty graficznej. (Ge Force FX5900 Ultra)Kupilem ja od kolegi i on mowil ze ona jest 256mb ale dochodzi do 512mb tylko trzeba podlaczyc do niej kabelek ale nie z zasilacza zeby pobierala wiecej mocy tylko taki biały...


on powiedzial ze ewentualnie moge kupic taki kabel w komputerowym,,,

Edytowane przez stojek121
Gość
komentarz
komentarz

To Cię kolega w konia zrobił. Poza tym przy tak wolnej karcie nie ma nawet większej różnicy czy ma ona 128MB czy 256MB. I tak granie na tym sprzęcie przy rozdzielczości większej niż 1024x768 to już może być mordęga.

stojek121
komentarz
komentarz (edytowane)

http://allegro.pl/nowa-pamiec-hp-infineon-1-gb-pc2100-266mhz-i1350036503.html chcial bym kupic taka pamiec ram. bedzie dobra? wtedy do niej dam jeszcze swoja stara 512mb i bede mial 1.5gb moze byc???

czytalem ze to pamiec tylko do serwerow... to prawda?

Edytowane przez stojek121
Gość
komentarz
komentarz

Jak napisali Koledzy wcześniej dodatkowe 1 GB RAM nic nie da. Tak. Tego typu pamięci stosuje się w serwerach.

stojek121
komentarz
komentarz

Ok. dzieki wszystkim z forum za pomoc!!! :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.