x-kom hosting

Jak zmienić lokalizację kości pamięci RAM?

micuk
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam,
Mam taki problem - system mi mówi, że mam 1GB pamięci RAM, a chciałbym uruchomić grę o wymaganiach 2GB pamięci RAM.
Czy jest możliwe, żeby system uważał za kość pamięci RAM na przykład płytę DVD? Jeśli się da to jak to zrobić? Mam laptopa, więc dokupienie RAM-u nie wchodzi w grę.
Michał

Edytowane przez michaleke222

Gość
komentarz
komentarz

Wiesz, na upartego system windows w przypadku braku pamięci ram używa dysku twardego (plik swap) ale .... to tak bardzo spowalnia komputer, że na 100% nie będziesz grał płynnie. Odczyt z dysku jest kilkadziesiąt razy wolniejszy niż z pamięci RAM, zapis jeszcze bardziej, a o czasie dostępu do dysku już nie chcę wspominać. Dlatego właśnie są podane wartości minimalne w wymaganiach gry, bo przy nich na najniższych detalach można jeszcze w miarę rozsądnie grać. Przy słabszym sprzęcie już się nie da.

[quote name='michaleke222' date='03 grudzień 2010 - 09:45' timestamp='1291366074' post='1133877']
Mam laptopa, więc dokupienie RAM-u nie wchodzi w grę.
[/quote]
A kto to powiedział? Laptop można także rozbudować właśnie o pamięć. Podaj model laptopa i sprawdź programem everest ile masz kości pamięci. (czy jest to 1GB czy 2x512)

micuk
komentarz
komentarz

[quote]"A kto to powiedział? Laptop można także rozbudować właśnie o pamięć. Podaj model laptopa i sprawdź programem everest ile masz kości pamięci. (czy jest to 1GB czy 2x512)"
[/quote]
Tak przynajmniej wyczytałem w internecie.

Gość
komentarz
komentarz

Podaj model laptopa i ilość włożonych kości.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.