x-kom hosting

Piszczacy monitor

gruby22
utworzono
utworzono

Od pewnego czasu moj monitor zaczal cichutko piszczec.Zawsze pomagalo na to to, ze go wylaczalem odczekiwalem kilkanasie sekund i wlaczlem ponownie, jednak od dzisiejszego dnia ta czynnosc nie pomaga i ciagle slychac cichutki gwizd świst.Wie moze ktos o co chodzi i jak mi pomoc,czy moze to juz wina monitora i jego budowy???

lukasztbg
komentarz
komentarz
Od pewnego czasu moj monitor zaczal cichutko piszczec.Zawsze pomagalo na to to, ze go wylaczalem odczekiwalem kilkanasie sekund i wlaczlem ponownie, jednak od dzisiejszego dnia ta czynnosc nie pomaga i ciagle slychac cichutki gwizd świst.Wie moze ktos o co chodzi i jak mi pomoc,czy moze to juz wina monitora i jego budowy???

tez mam ten problem ale tylko w czasie włączania windowsa, przestaje gdy pojawia się myszka, zwykle pomaga "lekkie" uderzenie:D

olej3232
komentarz
komentarz

Mam dokładnie ten sam problem, to samo miałem z telewizorem. Pytałem u wilelu elektroników i podobno recepta jest tylko jedna (Wymiana)

vocativus
komentarz
komentarz

Transformator wysokiego napięcia tak piszczy. Nie jest to wielka tragedia bo wiele monitorów (jeśli nie wszystkie) lubią se popiszczeć. Spróbuj ustawić rozdzielczość 1024 x 768 i maksymalną częstotliwość odświeżania (u mnie chodzi na 100Hz). Jeśli monitor będzie dalej piszczeć - dzwoń na infolinię producenta.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.