x-kom hosting

Dodane ram

simsonek54
utworzono
utworzono

Witam mój komputer to Intel Celeron CPU 2.66 GHz
Karta graficzna Ati Radeon 9250 128mb
Ram- 768
Problem jest następujący miałem mało ramo bo 256mb więc włożyłem kostkę 512 ram z innego kompa i wszystko działa komp działa o wiele płynniej ale np. jak gram w grę GTA vice city która ma bardzo małe wymagania i jak miałem 256 ram się tak nie zawieszała to teraz się tnie nie wiem w czym jest problem w karcie graficznej czy w ram-ie mam zamiar kupić jakąś normalną i dobrą kartę graficzną ale nie wiem czy komp będzie dobry. A aha jeszcze mam takie pytanie jak kupie dobrą kartę taką z 512 MB i odkupie tak z 2gb ramu to czy ten komp będzie dobry do grania w takie gry jak np. GTA IV. Z góry dziękuje.

MrSkret
komentarz
komentarz

w GTA IV nie marz o zagraniu na jednordzeniowcu

webber
komentarz
komentarz

Nawet po wymianie karty graficznej i dokupieniu RAM trudno będzie w ogóle odpalić GTA IV. Jeżeli chcesz zmodernizować komputer [u]z myślą o nowych grach[/u], to w grę wchodzi właściwie tylko wymiana całej platformy na nowszą.

  • Dobra wypowiedź 1
simsonek54
komentarz
komentarz

Aha, dzięki a jaki tak około będzie koszt takie dobrej płyty głównej.

Jaki tak około będzie koszt takie dobrej płyty głównej ???????

aki tak około będzie koszt takie dobrej płyty głównej ???????

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.