x-kom hosting

Obraz miga

Nuclear
utworzono
utworzono

Obraz na moim monitorze miga i to raczej nie jego wina tylko karty graficznej lub czegoś innego. Nie zależnie jakie sterowniki mam zainstalowane to i tak czy siak miga. Moja karta graficzna to GeForce4 MX440, RAM 384 SD RAM, AMD Duron 1GHz. Proszę o pomoc bo w ogóle nie da się pracować.

Gość
komentarz
komentarz

Zmienia kolory czy pulsuje? Jak pulsuje, to ustaw większą częstotliwość odświerzania ekranu.

Nuclear
komentarz
komentarz
Zmienia kolory czy pulsuje? Jak pulsuje, to ustaw większą częstotliwość odświerzania ekranu.

Nie pulsuje i nie zmienia kolorów. Tylko dość często miga pojedynczo, tak jakby obraz zanikał na ułamek sekundy.

Gość
komentarz
komentarz

Poruszaj przewodami: zasilającym i sygnałowym, wgraj nowsze stery do karty graficznej.

Orbes
komentarz
komentarz

A spróbuj zmniejszyć rozdzielczość i/lub zobaczyć jak będzie działało na innych trybach odświeżania monitora? (ppm->własciwości->ustawienia->zaawansowane->monitor)

Nuclear
komentarz
komentarz

Niestety, ani zmiana rozdzielczości, ani sterowniki nie rozwiązują problemu. Sterowniki instalowałem starsze i nowsze i nic nie pomagało.

bartek
komentarz
komentarz

Miałem ten sam problem kiedyś z Radeonem 9200. Wejdź w Panel Sterowania => Ekran => zakładka ustawienia => zaawansowane => rozwiązywanie problemów

I tam zmniejsz suwak o jeden w lewo. U mnie działało. Możesz jeszce wgrać stery Omegi

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.