x-kom hosting

Kości 3gb 400 MHz czy 2gb 800MHz

mundak
utworzono
utworzono

Witam, mam problem otwórz siostra kupiła sobie do swojego pc nowe ramy:) 2048 MB 800 MHZ DDR 2 Kingston.
I dała mi stare czyli 1024 MB 400 MHZ DDR 2 GootRam, domontowałem je do moich 2048 MB 400MHZ DDR2 Kingston.

Chciałbym wiedzieć czy te 3072 MB 400 MHZ jest lepsze od 2048 MB 800 MHZ DDR 2 Kingston.

THX

Gość
komentarz
komentarz

DDR2 400MHz? Podaj konkretny model, bo coś mi się wierzyć nie chce. Jeżeli podałeś częstotliwość z programu, to pomnóż ją przez 2, bo to pamięci DDR2.

cubeaim
komentarz
komentarz

Przecież są DDR2 400Mhz. Co do pytanie tematowego:
Przy jakim procesorze i karcie graficznej ma to działać, bo tak na sucho to i tak ciężko stwierdzić "co lepsze".
Jeśli jednordzeniowy to lepszy jest szybsze 2GB niż wolne 3Gb.

Gość
komentarz
komentarz

[quote name='cubeaim' date='30 listopad 2010 - 17:54' timestamp='1291136162' post='1132336']
Przecież są DDR2 400Mhz
[/quote]
Są ale czy widziałeś takie, wyprodukowane przez firmę GoodRam? Ja widziałem tylko kości z parzystością do serwerów PC2-3200, a trochę już żyję na tym świecie.

http://www.goodram.com/strona.php?dzial=moduly_pamieci_goodram_ddr2 - pamięci DDR2 produkowane przez GoodRam. Nie ma tam pamięci DDR2 400MHz.

cubeaim
komentarz
komentarz

Sorry, ale ekspertem od Goodram nie jestem, także zwracam honor.
Mi też tu "smierdzi" pamięciami DDR1 - takty 400Mhz to najsłabsze i bardzo krótko produkowane DDR2.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.