x-kom hosting

dokupienie lub zakupienie pamięci ram

pegazorek
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam

Mój sprzęt to
płyta główna GA-MA 770 UD3,
procesor AMD Athlon II X4 620,
grafika Ge Force GTS 250
ram GEIL 2gb CL4

zastanawiam się nad zwiększeniem pamięci ram bo może za jakiś czas zmienie system operacyjny na windows 7 obecnie mam vista 32 bit no albo do gier większa pamięc się zawsze przyda i nie wiem czy bardziej opłaca się dopkupienie pamięci ram do tych co już mam czy może lepiej te wywalić i kupić nowe dużo lepsze albo dokupić nowe tylko że innej firmy ale czytałem coś że płyta główna je spowolni do tych najwolniejszych co są w kompie więc tak naprawde nie wiem jakie rozwiązanie wybrać. Kasy mam ok. 300zł. Napewno wiecie co lepiej zrobić więc prośba o porady.

i tak na marginesie jedno pytanko na przyszłość chciałbym wiedzieć czy jak mam 2gb ram po 1024 na dwa wejścia to czy mogę do 3 slotu dołożyć 2gb ale w jednej kości?

Edytowane przez pegazorek

MC Jay
komentarz
komentarz

Geil choć dobra firma to te cl4 ograniczają cały sprzęt

geil 1066mhz cl-6
http://allegro.pl/ddr2-2x2gb-1066mhz-geil-dual-ultra-6-6-6-18-gw-i1342758792.html

pegazorek
komentarz
komentarz

ok ale rozumiem te stare są do wywalenia?

MC Jay
komentarz
komentarz

nie można zawsze komuś odsprzedać i kupić coś do kompa np. lepsze chłodzenia itp. są warte ok 80-100zł

pegazorek
komentarz
komentarz (edytowane)

dobra bo widzę ze się nikt nie odzywa w temacie więc prośba o ostateczne propozycje co mam kupić czy ramy GEIL które zaproponował kolega czy jest coś lepszego w tej samej cenie. Ramy głównie będą służyły do gier

A co powiecie jeszcze na takie ramy

GeIL 4GB (2x2GB) DDR2 800MHz CL5 Black Dragon za 340zł

Edytowane przez pegazorek

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.