x-kom hosting

AdSense Nie Zlicza

Forumowiec
utworzono
utworzono

Hej mam problem mam stronie www.opiniekurier.czo.pl i adsense zliczyl tylko 11 wejsc a bylo ich ok 50.

Na Forum jest 451 użytkowników :: 0 Zarejestrowanych, 0 Ukrytych i 451 Gości

grzegorzmce
komentarz
komentarz (edytowane)

coś mi się nie wydaje żeby było na twoją strone 50 wejść i kto ci tam wejdzie jak tam nic nie ma:/
pozatym niektórzy korzystają z adblocka który blokuje reklamy

Edytowane przez grzegorzmce
Forumowiec
komentarz
komentarz

to wejdz na tamtą stronę i pisze na dole najwięcej wejść było dzisiaj 21:59 +400

a reklama jest umieszczona jako dział forum

grzegorzmce
komentarz
komentarz

To forum odwiedzono już [b]2158[/b] razy no może i odwiedzono ale ja zaczynałem ze stroną to ci powiem że max było z 60 osób dziennie i były na niej treści może licznik masz zepsuty że zlicza odsłony. Dziwne ze strona nie pozycjonowana która nie jest na 1 miejscu w wynikach wyszukiwania ma 400 wejść moja strona która jest na 1 miejscu na niektóre frazy ma max z 800 a tak standardowo 500-600 wejść z tego większość przez wyszukiwarki. To ja nie wiem skąd by się tyle wejść u ciebie wzięło chyba że masz jakieś inne źródła np spam po gg rozsyłałeś maile do ludzi jakimś programem moim zdaniem to zlicza też twoje wejścia.

Forumowiec
komentarz
komentarz

moim źródłem jest allegro i tam kupuje 1000 wejść dziennnie ze swiata. A może adsense nie liczy z innych krajów niż polska?

jakamoto
komentarz
komentarz

[quote name='Forumowiec' timestamp='1290678744' post='1128907']
moim źródłem jest allegro i tam kupuje 1000 wejść dziennnie ze swiata. A może adsense nie liczy z innych krajów niż polska?
[/quote]
OMG... 1000 wejść z jakiś surferów. Adsense to nie statystyki strony! Wiele osób ma wyłączony js, drugie tyle blokuje adblockiem (czy ma wyłączone js adsense), a te 1000 wejść to boty i pewnie przeglądarki typu links ze zmienionym useragentem jeśli w ogóle zmienili. Również adsense nie zawsze się wyświetla, jeśli na stronie jest mało treści, sam google o użytkowniku niewiele wie lub nie mógł dopasować reklamy pozostawi pusty boks.

  • 1 miesiąc później...
dream.
komentarz
komentarz

Wydaje mi się, że Twój licznik zlicza odsłony i/lub Adsense po prostu nie "widzi" osób na Twojej stronie, którzy są tzw. botami... Każdy sobie może zpingować stronkę lub podobne rzeczy i mieć 1000 gości na stronie, ale i tak Adsense ich nie zliczy jako rzeczywistego użytkownika.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.