x-kom hosting

Kupno RAM DDR3

los12
utworzono
utworzono

Witam
Mam w planach do kupienia komputer zlozony w sklepie. Wiem ze moge sam zlozyc ale ten jest w okazyjnej cenie,.
Specyfikacja kompa.
AMD Athlon™ II X2-processor 220
2 GB DDR3 RAM
500 GB harddisk
ATI Radeon™ 3000
Windows 7 64-bit

Zwiasku z tym ze system jest 64 chce dokupic dodatkowe kosci RAM DDR3 ale nie wiem jakie by pasowaly i w jakiej cenie.
Prosze o podpowiedz.
Pozdro.

bigdog_222
komentarz
komentarz

Elo kup sobie Kingstonki HyperX ,ja jestem zadowolony z nich a 4gb kosztuje ok. 220-230zł

Gość
komentarz
komentarz

UP@

Jakaś argumentacja poza ceną?

bartek86
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='lukason1994' timestamp='1290497102' post='1127566']
Elo kup sobie Kingstonki HyperX ,ja jestem zadowolony z nich a 4gb kosztuje ok. 220-230zł
[/quote]
albo nic nie wiesz o kompach albo nie czytałeś postu zakładającego temat :E:


@los12 powinieneś kupić dokładnie takie same pamięci jakie już masz w komputerze

cubeaim
komentarz
komentarz

[quote name='los12' timestamp='1290450705' post='1127320']
Witam
Mam w planach do kupienia komputer zlozony w sklepie. Wiem ze moge sam zlozyc ale ten jest w okazyjnej cenie,.


Zwiasku z tym ze system jest 64 chce dokupic dodatkowe kosci RAM DDR3 ale nie wiem jakie by pasowaly i w jakiej cenie.
Prosze o podpowiedz.
Pozdro.
[/quote]
NIGDY tak nie ma, że komputer oferowany w stacjonarnym sklepie jest w okazyjnej cenie. Zawsze coś musi być przyoszczędzone - miej tego świadomość.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.