x-kom hosting

Kupno RAMu - czy będzie konflikt ?

klimper2
utworzono
utworzono

Witam
Mam prośbę w sprawie pamięci RAM. Mam aktualnie 2x512 kingmax 800Mhz ddr2 i chcę dokupić kolejne takie dwie. mam taką możliwość tylko istnieje różnica pomiędzy tymi pamięciami z pamięciami do kupienia. Różnią się numerami (czego to nie wiem, ale to chyba dość ważne?), tzn moje mają nr KLDC28F- A8K5B, a te do kupienia takie same z wyjątkiem końcówki - jest B5. Na stronie mojej płyty głównej (Asus P5LD2-VM DH) (http://www.asus.com.pl/product.aspx?P_ID=iDxtEXu9MljMj8O1) nie ma niestety listy obsługiwanych pamięci.
Moje pytanie, czy te pamięci będą ze sobą współdziałać ?
ps. ogólnie chcę dokupić RAM i kartę graficzną (geforce gt 512 mb 256bit lub inna podobna) ale nie wiem czy 350W zasilacz "uciągnie" oraz czy procesor P4 3.2 nie będzie zbytnim ograniczeniem dla wydajności ? Bo może lepiej kupić nieco słabszą grafe ... ?
To drugie zapytanie odrazu stawiam, bo nie chcę kilku wątków pisać na forum...
Z góry dziękuję za odpowiedzi
Pozdrawiam

Gość
komentarz
komentarz

Jakiej firmy to zasilacz i jaki model?

klimper2
komentarz
komentarz

Q-Technology Model QT-05360G 360W

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.