x-kom hosting

zakupiony fujitsju siemens (1799zl) w promocji MM

caciavita
utworzono
utworzono

Witam

Stalem sie(nieszczesliwym?) posiadaczem laptopa fuitsju siemens li 1705 w promocji media markt(1799zl)

miala byc pamiec 1024 mb jest 788mb

miala byc pojemnosc dysku 80 gb a jest 42,5 gb(dysk c) i 20,2gb(dysk d) czyli w sumie okolo 65gb

a juz tragedia jest z bateria 55min(tyle trzyma) to juz chyba przesada

prosze o wypowiedzi..czy rzeczywiscie tak moze byc czy to jednak jest przegiecie pały

dzieki

Gość
komentarz
komentarz

Pamięć jest mniejsza bo: część zabiera karta graficzna )256Mb Ram), HDD jest mniejszy, bo: są trzy partycje, jedna 42,5Gb, druga 20,3Gb, a trzecia jest ukryta i zawiera kopię zapasową windowsa! Bateria trzyma niewiele, ale jest to związane z samym sprzętem! Jakbyś miał C2D lub procek w technologii centrino, to bateria trzymałaby ok 1,5-2,5H. W tym przypadku nie możesz się dziwić.

caciavita
komentarz
komentarz

dzieki puciek

pocieszyles mnie

rozjasniles moje watpliwosci

czyli wyglada na to ze mnie w MM nie oszukali , a laptop jest w pelni wartosciowy

thx

gacekdamian
komentarz
komentarz

mam pytanie do ciebie czy dostales sterwoniki do karty graficznej i musycznej jak kupiles kompa?

Popek
komentarz
komentarz

Wychodzi na to że jednak zostałeś/aś oszukany/a, w MM nie polecam kupować komputerów i laptopów, cały czas proponują Fujitsu, jak nie wiedzą jakiej jakości są te lapki :/

caciavita
komentarz
komentarz

gacekdamian

Jest dołaczona plyta na ktorej sa wszystkie sterowniki(audio, grafika,karta sieciowa,modemu itd.)

popek

nie wiem co myslec o tych wyprzedazach w MM. moze sa to jakies felerne modele,ktorych chca sie pozbyc...niemniej jednak gwaranja jest pelna czyli w przypadku fuijtsu wynosi ona 24 miesiace

Kamik47
komentarz
komentarz

Wyprzeddaze w MM polegaja na tym ze dany towar zostaje im z tamtego roku noi go sprzedaja taniej ; ]

niqqon
komentarz
komentarz

siema, jestem takze wlascicielem tego laptopa i zastanawia sie, czy sciagaliscie jakies nowe sterowniki do k. graficznej lub jakies dopalacze czy cus, bo u mnie np. malo wymagajace gry sie tna! ma ktos na to jakas rade?

Przemek
komentarz
komentarz

Sie nie dziw ze gierki sie tna bo ten lapek to totalna padaka.

Byl kiedy o nim zalozony temat bo ktos chcial go kupic.

Namawialem do rezygnacji piszac co jest z nim nie tak.

Widac chwyt marketingowy zadzialal.

klaraaaa
komentarz
komentarz

Jeżeli się nie mylę to ten sam laptop jest w promocji Makro za 2300 zł nawet nie wypisali jaka jest w nim grafika (pewnie celowo)

Współczuję tym którzy go kupią bo z tego co się orientuję to był trzy tygodnie temu w promocji też w Makro i poszedł jak świeże bułeczki nawet nie trafił na półki.

Szczerze to cieszę się że nie trafił na półki bo bym dzisiaj pisała że jestem (nieszczęśliwym) posiadaczem tego laptopa .

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.