x-kom hosting

"Panel przedni komputera"

tvojarzonka
utworzono
utworzono (edytowane)

Problem może i banalny , ale go nie rozumiem :huh: . Zaznaczyłam o co mi chodzi . Jak usunąć " Automatyczną blokadę " ?
jak coś , przepraszam za to że nie w tym dziale ale nie wiem do jakiego zaliczyć . :niepewny:
[img]http://img502.imageshack.us/img502/8210/heh.png[/img]

Edytowane przez NessQuik

lolol1911
komentarz
komentarz

Nie wiem w czym tkwi problem. Czy nie działa ci dźwięk, czy coś się niedobrego dzieje. Napisałeś tak, że nic z tego nie rozumie. Usunąć blokade - opisz po kolei o co chodzi i po co chcesz usunąć tą blokadę. Napisz też co podłączasz do komputera ( model głośników, słuchawek).

tvojarzonka
komentarz
komentarz

Problem w tym, że chce usunąć zaznaczoną "Automatyczną blokadę" przednich wejść w komputerze w menedżerze Realtek . Skoro jest blokada oznacza to, że te wejścia ( na mikrofon i słuchawki umieszczone na przednim panelu komputera ) jak widać nie działają ... bo są zablokowane . ;p nie wiem jak to prościej wytłumaczyć .

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.