x-kom hosting

Problem z podłączeniem komputera pod tv

baltyk
utworzono
utworzono

Witam!

Mam kartę GeForce 6800XT i chciałbym podłączyć ją pod telewizor. W tym celu zakupiłem kabel widoczny na zdjęciu (taki długi, ponieważ tv jest w innym pokoju): 223137401.jpeg.

Niestety w mojej karcie wejście na kabel tv wygląda tak: videograf.JPG i mam problem bo nie wiem jak to podłaczyć, jakiej ewentualnie przełączki potrzebuje.

W pudełku po karcie graficznej znalazłem kabel, o końcówkach widocznych na zdjęciach: kon1.JPG i kon2.JPG. Dla ścisłości końcówka pierwsza na zdjęciu pasuje do podłączenia do grafiki.

Proszę wytłumaczcie mi, co mam zrobić, aby to dobrze podłączyć.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Boski4
komentarz
komentarz

A czy ta pierwsza końcówka z drugiej strony ma takie wejście jak ta druga końcówka?

baltyk
komentarz
komentarz

No końcówka z tego pierwszego kabla do podłączenia pod grafikę jest taka sama jak końcówka na ostatnim zdjęciu :].

Pozdrawiam

tazman
komentarz
komentarz

Musisz znależć przejściówkę z vivo na s-video. Z reguły powinna być dodana do twej grafiki. Czy na swej karcie masz wejście chinch ?

baltyk
komentarz
komentarz

No właśnie w tym problem że na mojej karcie to jest jedyne wejście pod TV, a mam jeszcze dwa wejścia pod monitor, ale nie chinch. I nie mam też żadnego poza podanym kablem dodatkowego przejścia z kartą graficzną. Mam tyle ile widzicie na zdjęciach. Proszę podajcie mi może jakiś link do przełącznika jaki potrzebuje, albo cokolwiek.

Pozdrawiam

PS: Chodzi o coś takiego czy jest coś mnie skomplikowanego link ?

Boski4
komentarz
komentarz

Tak chodzi o coś takiego jak podałeś w linku. To podłączasz pod kartę graficzną do tego wejścia specjalnego ustawiasz w ustawieniach karty graficznej, że masz podłączony telewizor i powinno chodzić. Aha bo zapomniałem ten pierwszy kabelek co podałeś podłączasz do tego drugiego kabelka co jest w linku.

baltyk
komentarz
komentarz

Witam!

Kupilem ta zlaczke z linka, podłączyłem ją pod karte graficzną (dla ścisłości GeForce 6800 XT), a z drugiej strony podłaczyłem ten długi kabel z pierwszego zdjęcia. Obraz na telewizorze się pojawił, ale jest czarno-biały. To winna sterowników czy znowu muszę coś dokupić, aby hulało?

Pozdrawiam

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.