x-kom hosting

[pomocy]Problem z proxy w Mozilii Firefox

Jahu_Jasio
utworzono
utworzono

Witam.

Kiedyś użyłem programu HideIP żeby zamaskować swój IP w sieci.Niestety przyniosło to skutki uboczne.Ten program zmienił w przeglądarce proxy.Do tej pory używałem opcji "bezpośredniego połączenia z Internetem"(Firefox).

A więc przejdę do rzeczy .

Za każdym razem muszę zmieniać w Narzędzia -Opcje -Siec -Ustawienia ,żebym mógł normalnie surfować po internecie.

:blink:

Znalazłem 3 łańcuchy (czyt. string ) dot. ustawień proxy.

Przedstawiam je poniżej na obrazku

problemzm3.th.jpg

Gdy resetuje te łańcuchy to po ponownym włączeniu Firefoxa jest tak samo.

Próbowałem re-instalować przeglądarkę również nie pomogło.

IE nie będę używał bo to Shyt.

Proszę o pomoc ,z góry Dziękuje.

edit:

Ja widzę ,że dużo osób obchodzi tutaj mój problem :wacko:

powinieneś tak to zrobić nie pisać postu pod postem.

tazman
komentarz
komentarz

Spróbuj pousuwać wpisy z rejestru odnośnie hide ip, za pomocą xp registry cleaner, lub ccleanerem, jeśłi nie to musisz zrobić tak :

1. wpisać w pasku adresu about:config

2. kliknąć prawym przyciskiem na jakimś wpisie i dodać nowy wpis "Dodaj ustawienie typu>>Łańcuch (string)"

3. w kolejnym okienku wpisać: general.useragent.override

4. a następnie:

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; FDM; Alexa Toolbar)

5. restart przeglądarki i limit slotów już nam nie grozi, bo przeglądarka jest widoczna jako IE z toolbarem Alexa

Jahu_Jasio
komentarz
komentarz

1. wpisać w pasku adresu about:config

2. kliknąć prawym przyciskiem na jakimś wpisie i dodać nowy wpis "Dodaj ustawienie typu>>Łańcuch (string)"

3. w kolejnym okienku wpisać: general.useragent.override

4. a następnie:

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; FDM; Alexa Toolbar)

5. restart przeglądarki i limit slotów już nam nie grozi, bo przeglądarka jest widoczna jako IE z toolbarem Alexa

coś ci się pomylilo chyba ? To jest sposób na MegaUpload.

tazman
komentarz
komentarz

Nie ten sposób omija sloty i twoja przeglądarka jest inaczej widziana przez serwery, usuń wszelkie wpisy odnośnie hide ip z rejestru.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.