x-kom hosting

jaki kupic ram?

michal1234180
utworzono
utworzono

posłuchajcie zastanawiam sie nad...

OCZ Platinum 2x2GB 800Mhz CL5 DDR2 OC
Albo
KINGSTON HyperX DDR2 4GB 2x2GB/800 CL5

ktore beda lepsze?????

Dyczek
komentarz
komentarz

Nie znam się na tym za bardzo, lecz myślę że Kingston będzie lepszy :P

michal1234180
komentarz
komentarz

no właśnie juz nie wiem kolega informatyk mowił ze ocz sa lepsze to teraz komu wierzycXD

jemol
komentarz
komentarz

Jezeli Twoja płyta główna pomieści 4GB to bierz:

KINGSTON HyperX DDR2 4GB 2x2GB/800 CL5

I Zobacz czy masz miejsce na 2kosci :)

michal1234180
komentarz
komentarz

no moja płyta to asua p5k se a teraz mam właśnie ocz 2x1gb i mam zamiar zamienic je....ale nie jestem pewnie czy kingston czy ocz a jest ktos bardziej doświadczony ????ktos kto sie bardziej zna???

Dyczek
komentarz
komentarz

Myślę że nawet jak kupisz Kingstona albo OCZ, to nie zauważysz różnicy, gdyż obie te kostki maja 800Mhz.

michal1234180
komentarz
komentarz

no dobra ale bedzie juz 4gb a nie 2 gb:P a tak ogolnie to jestm w przebudowie kompa moj obecny sprzecik to DualCore Intel Core 2 Duo E4400, 2000 MHz , zasilacz feel 3 400w , karta graficzna geforce 8600gt 256mb, ram ocz 2gb , płyta głowna asus p5k se, z tego bedzie na razie ram wymieniony i zasilacz na ocz 500w ...a potem procesor i karta....

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.