x-kom hosting

Karta TV a modem Mulitimedii

boy808
utworzono
utworzono

Korzystam z internetu i telewizji dostarczanej przez Multimedia Polska. Wygląda to tak, że: z gniazdka telefonicznego biegnie przewód , do którego podłączony jest modem, a z modemu jeden kabel biegnie do komputera (internet), a drugi do telewizora. Przy modemie zostały jeszcze dwa wolne gniazda i w związku z tym myślałem o zamontowaniu karty telewizyjnej, ale nie wiem: a) jaką wybrać, B) czy to w ogóle będzie działać. Jeżeli chodzi o połączenie modemu z kompem to jest to przewód posiadający dwie takie same końcówki (takie jak przy połączeniu gniazdka telef. i aparatu telef.).

Jeżeli ktoś mógłby mi powiedzieć, czy takie połączenie jest w ogóle możliwie i jakiej karty + ewentualnych przejściówek użyć to byłbym bardzo wdzięczny.

bizon11
komentarz
komentarz

Mogę ci zaoferować częściową pomoc ;]

Tylko w wyborze karty TV

Polecam ci tą:

http://proline.pl/shop.php?prodid=WINFAST+TV+2000+XP+E

Według mnie jest bardzo dobra :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.