x-kom hosting

ram ddr 2 kupno

zwa2010
utworzono
utworzono (edytowane)

Cześć.
Mam zamiar dokupić dodatkowy ram obecnie używam GeIL Dual Ultra 2x 2GB DDR2 800 MHz
ktoś mi pomoże doradzić aby był wytrzymał i wydajny i dosyć tani mam zamiar kupić od 2gb do 4gb ram'u dodatkowego


płyta główna w moim komputerze gigabyte MA770-UD3

Edytowane przez zwa2010

lolol1911
komentarz
komentarz

A po co ci tyle pamięci... Nie odczujesz różnicy w wydajności między 4 GB a 6/8GB jeśli używasz komputera do codziennych czynności ( gry, internet itd.). Chyba, że bawisz się w edycje grafiki/video.

Widzę, że twoje Geile mają 800 MHz. Jeśli już chcesz postawić na wydajność to wymontuj swoje geile i wsadź w zamian 4 GB szybszych pamięci 1066 MHz. Jeśli połączysz geile ( 800 MHz ) z tymi szybszymi, to i tak te szybsze zwolnią do 800 MHz więc nie ma to sensu ( zyskasz tylko na pojemności ). :huh:

Ja polecam ci te:
http://allegro.pl/kingston-hyperx-4gb-2x2gb-ddr2-1066mhz-cl5-gw-fv-i1303822077.html

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.