x-kom hosting

Proszę o opinie o płycie

maŁa
utworzono
utworzono

Witam. Jako że jestem kobietą i nie bardzo znam się na tych wszystkich parametrach proszę was o opinię na temat tej płyty i procesora. czy warto za taka cene itp. Jest to kwota jaka jestem w stanie wydac na kompa :) Bede wdzieczna za kazda odpowiedz i jeszcze powiedzcie mi czy czy bedzie pasowala do kazdej obudowy jako ze jest to micro atx (ewentualnie jak moge to sprawdzic czy bedzie pasowala u mnie).

http://www.allegro.pl/item225159689_celero...cja_poznan.html

Demerzel
komentarz
komentarz

Procesor Celeron. Od razu mówię uciekaj :P . Powiedz ile masz pieniędzy jaki masz sprzęt jako ze chcesz kupic płyte główną i procesor zakładam że reszte masz. Może z płyty głównej którą teraz posiadasz da sie coś wyciągnąć. Poszukaj programu AIDA32, w nim znajdziesz model płyty głównej.

Kleskus
komentarz
komentarz

niom, sciag everesta i napisz co tam masz

tazman
komentarz
komentarz
Procesor - Intel® Northwood Up to 2,8 GHz and above / Intel® Celeron up to 2.8G / Hyper-Threading support / 400 FSB

Chipset - VIA ProSavageDDR™ P4M266A North Bridge Featuring ze zintegrowana karta grafiki S3 ProSavage8™ AGP

- VT8235 South Bridge

Pamiec - 2 DDR266 DIMM Sockets

- Max 2GB (2 x 1GB)

Sloty rozszerzeń

- 1 AGP 4X slot (1.5V Support)

- 3 PCI Slots

Kontroler IDE 2 x ATA133/100/66

Kontroler FDD

Karta dzwiekowa -VIA VT1616 6 Kanalow AC'97 CODEC

Karta sieciowa - VIA VT6103 10/100 ETHERNET PHY

Porty wejscia/wyjscia (IO):

- 1 PS2 mouse Port

- 1 PS2 keyboard Port

- 1 RJ 45 100/10Mb LAN Port

- 1 VGA Port

- 2 USB 2.0/1.1 Ports (+ 2 x gniazdo na plycie)

- 1 Com Port

- 1 LPT Port

- 3 Audio Jacks: line-out, line-in and mic-in Smart5.1™ Front L/R, Rear L/R, Center/Subwoofer

- 1 Game/MIDI Port

Bios - Award BIOS- 2/4Mbit Flash Memory

Overlocking - od 100MHz do 200MHz krok co 1MHz, Ustawiane napięcia: Vcore/Vdimm/Vagp

- BIOS Overclocking Auto-Recovery (automatyczny powrot do prawidlowych ustawien w razie bledu przetaktowania)

Wcale nie jest to dobre rozwiązanie proc nienajwyższych lotów jak i reszta

maŁa
komentarz
komentarz

W tym problem ze nie mam teraz kompa bo jak pisalam w poprzednim temacie spalilam procesor i plyte ktora kupilam. Wiec teraz szukam nowej plyty i procesora. Jesli chodzi o kase to mam tak 200 zł. Dodam ze ja w gry nie gram i zadnych specjalnych wymagan nie mam. I chce kupic na allegro zeby uzywane bylo bo jest tansze.

a jesli chodzi o to co mialam to mialam plyte msi kt4v i procesor amd athlon xp+ o ile mi wiadomo mial 1,8 ghz

Demerzel
komentarz
komentarz

Do granicy 200zł nie znalazłem nic naprawdę interesującego. Jeżeli potrzebujesz komputer do pracy nauki i internetu, nie chcesz czekać to nawet sprzęt który sama wybrałaś temu sprosta. Nie powiem że jest on wart polecenia jednak sprosta oczekiwaniom.

maŁa
komentarz
komentarz

No tak jak mowie ja oczekiwan wielkich nie mam. Po prostu: internet, jakas tam skromna gierka bez wiekszych wymagan. To tyle.

Chodzilo mi o to raczej czy to co znalazlam jest warte tej ceny czy np nie przeplace.

Pavblo
komentarz
komentarz

mysle ze nie przeplacisz. sam mam ten procesor i plytke jakas podobna do tego karte graficzna gf2 64mb ram i komp do pracy w internecie jest w sam raz. przyznam ze w grach np gta san andreas komp nie raz powoduje u mnie zdenerwowanie ale to przeciez gra przystosowana do najnowszych pc. po za tym wszystko jest ok. procesor nie nagrzewa sie. jego temperatura wynosi ok 25 stopni czasami 22. komputer kupilem pod koniec 2002 roku i zaplacilem 2500 zl. ja osobiscie uzywam komputera bardziej do grania i dlatego za miesiac pozbywam sie tego sprzetu ale do internetu jest jak najbardziej odpowiedni. pozdrawiam

Demerzel
komentarz
komentarz

Pavblo, zaglądnij do THG jeżeli poradzisz sobie z angielskim. I pomyśl dobrze czy modernizować trochę i poczekać na rozwój Quad czy naprawdę musisz teraz zmieniać sprzęt.

maŁa, kupuj spokojnie na Twoje potrzeby w takim razie starczy.

maŁa
komentarz
komentarz

to super :)

a zasilacz 400W nie bedzie za mocny? :P

i jeszcze mi powiedzcie co to jest ten koszyczek pod chlodzenie czy cos takiego bo nie wiem o co chodzi z tym w tej aukcji...pisze ze tego w zestawie nie ma a sie okaze ze no trudno to dostac...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.